Aktif filtreler

Kız Güneş Gözlükleri


KIZ GÜNEŞ GÖZLÜKLERİ

Çocuklar, yazın güneşe çıkmayı, yürümeyi ve oynamayı çok severler. Enerjilerini dışarıda oynayarak, eğlenerek atarlar. Çocukların neşeli kahkahalarını duymak, anne-babalar için son derece mutluluk vericidir.

Çocukların sıcak, güneşli havalarda oyun oynamaları güzeldir ancak güneş ışınlarının onlar için zararlı olabileceği de unutulmamalıdır. Güneş, hassas bebek ve çocuk cildinde tahrişlere, alerjilere, gerginlik ve kuruluklara sebep olur.

Güneş ışınları sadece cilde zarar vermekle kalmaz, gözlere de zarar verebilir. Bebek ve çocukları güneşten korumak için gerekli önlemler alındıktan sonra, güneş gözlüğü de kullanmaları teşvik edilmelidir.

Çocukların özellikle güneş ışınlarının en yoğun olduğu saatlerde dışarı çıkarılmaması, açık renkli giysiler tercih edilmesi, şapka ve gözlük kullanılması gerekir.

Chicco çocuk güneş gözlükleri, bebek ve çocukların gözünü güneşten korumak için geliştirilmiştir. Chicco kız güneş gözlüğü, kız çocuklarının hoşuna gidecek biçimde dizayn edilmiştir. Ayrıca 0m+, 12m+, 24m+ yaş grupları için de çeşitleri bulunmaktadır.

Bebek ve çocuklarımız çok değerlidir ve onların sağlıklarını korumak da bizim için çok önemlidir.

whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim