ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

Fırsatlar

150 TL Üzeri Kargo Bedava

Sonbahar

3 Al 2 Öde

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Kredi Kartı Hakkında

La Biosthetique Bı-Phase Eye Make-Up Remower

9217

Markası : La Biosthetique

0 Item Items

Suya dayanıklı göz makyajını bile çıkartabileceğiniz çift fazlı La Biosthetique Bı-Phase Eye Make-Up Remower'ı bu sayfadan indirimli fiyata alabilirsiniz.

Daha fazla detay

44.91 TL

Kazanacağınız puan 449 tupara Toplam tutarı: 0.45 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
150TL ve üzeri alışverişlerde ARAS ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS ve PTT kargo ile 4,95 TL, YURTİÇİ kargo ile 6,95 TL dir.
Ürün Avantajları

La Biosthetique Bı-Phase Eye Make-Up Remower :

La Biosthetique Bı-Phase Eye Make-Up Remower :

Suya dayanıklı göz makyajını bile çıkartmaya yardım eden çift fazlı göz makyaj temizleyicisidir.

Göz ve göz çevresi vücudumuzdaki en hassas bölgedir ve son derece ince ve hareketli yapıda kaslara sahip olan göz çevresi yeteri kadar korunmadığında kolaylıkla hasar görerek daha hızlı bir şekilde yaşlanma belirtileri gösterebilir.

Uygun ürünler kullanarak korunması ve makyaj kalıntılarından etkili bir şekilde temizlenmesi gerekmektedir.

La Biosthetique Bı-Phase Eye Make-Up Remower, sahip olduğu çift fazı ile göz makyajını etkili bir şekilde temizlemeye yardım eder,içeriğindeki doğal yağlar bulunmaktadır.

Suya dayanıklı makyajı bile rahatlıkla temizlemenize yardım ederek, göz çevresini ve kirpiklerinizi de korumaya da yardım eder.

Oftalmolojik ve dermatolojik testlerden geçirilen ürün lens kullanıcıları için de uygundur.

Sağlıklı ve düzgün bir cilt oluşumunda etkili şekilde vedoğru ürünler kullanılarak yapılmış temizleme işlemleri bulunmaktadır.

Yüzümüzdeki en hassas bölgemiz göz ve göz çevresidir, enözenli bakımı gerektirir. Bakımın da ilk adımı düzgün ve yeterli birtemizlikten geçmektedir. Birçok temizleme ürünü temizlerken cildin ihtiyacıolan nem ve yağı da alır; o zaman da cilt kurur ve hassaslaşır.

Ürün, tüm kalıntı, kir ve makyajı içine çekerek göz çevresinde rahatlama sağlamaya yardım eder. Cildinizle uyumludur ve etkinlikleri bilimsel testlerle kontrol edilmiştir.

Cilt suyla yeteri kadar temizlenmez, sabun da cildi kurutabilir ve hassas göz çevresi için zararlı olabilir.

La Biosthetique Bı-Phase Eye Make-Up Remower :

Ürün, Cildi etkili ve nazik bir şekilde arındırmaya yardım eder, kurutmadan göz çevrenizi etkili bir şekilde temizler.

Temizlenmeyen göz makyajı kirpiklerde ağırlık yaparak kopmave dökülmelere neden olabilir, göz çevrelerinde daha hızlı bir şekildekırışmalar oluşabilir ve tahriş sorunu oluşabilir.

Ana merkezi Paris olan La Biosthetique, 1950'de biyokimyacıMarcel Contier tarafından geliştirilmiştir. Günümüzde modern laboratuarlarda,hayvanlar üzerinde test edilmeden, kozmetik ve tıptan yararlanılarak ürünlerini geliştiren firmada çalışan bilim adamları yaptığı çalışmalarla cilt ve saç için güzellik konsepti geliştirilmiştir.

Doğanın saf ve doğallığını, yeni teknolojiler ve lüks bakım ürünleri ile birleştirmişlerdir.

La Biosthetique ürünleri Avrupa cilt kliniğinde,dermatolojik kurallara uygun olarak üretilmektedir. Ürünlerin tamamı ECOCERT kriterlerine tabidir.

Kullanım Şekli :

Kullanmadan önce iyice çalkalayınız ve bir pamuğa dökerek tüm göz ve göz çevrenizi temizleyiniz.

La Biosthetique Bı-Phase Eye Make-Up Remower, Turuncu Kasa’da satılan ve ucuz fiyata sahip olan bir üründür.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler