Turuncukasa Blog

Fırsatlar

79Tl ve üzeri Alışverişe kargo bedava

Sonbahar Kampanyaları

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

La Biosthetique Glow Base

9206

Markası : La Biosthetique

0 Item Items

Cildi nemlendirmeye, güneşten korumaya ve düzgün görünüm vermeye yardımcı makyaj bazı olan La Biosthetique Glow Base'i bu sayfadan ucuz fiyata alabilirsiniz.

Daha fazla detay

100 TL

Kazanacağınız puan 1000 tupara Toplam tutarı: 1.00 TL.


Bu ürün sepetinizde varsa MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA fırsatı yakalarsınız.
Ürün Avantajları

La Biosthetique Glow Base

La Biosthetique Glow Base

Bayanlar yüz ve göz güzelliklerini ortaya çıkarmak için günlük hayatta sıklıkla makyaj yaparlar. Makyajın gün boyu dayanıklı, kalıcı vetaze kalmasını isterler. Doğru ürünler ve yöntemlerle etkili makyaj yapılabilir. Makyaj sabitleyicileri, makyajın gün boyu taze kalmasına yardımcı olan ürünlerdir.

Profesyonel, başarılı, kusursuz ve kalıcı makyaj uygulaması için kullanılan ürünlerin başında makyaj bazı gelir. Cildi pürüzsüzleştirmeye ve fondöten-pudra gibi ürünlerin etkinliğini artırmaya yardımcı olur. Akne,siyah nokta, sivilce ve leke gibi kusurların saklanmasına yardım eder. Makyaj bazları, uygulanacak diğer ürünlerin cilde kolayca ve eşit miktarda dağılmasını sağlamaya yardım eder.

Makyaj bazı temiz cilde uygulanır. Kuru ciltlerde nemlendirici ürün kullanıldıktan sonra makyaj bazı kullanılmalıdır. Makyaj bazını, sünger,fırça veya parmak uçları ile dairesel hareketlerle sürmek gerekir. Makyaj bazının ince sürülümü yeterli olacaktır.

Makyaj bazları yağlı ciltlerde parlamayı en aza indirmeye, kuru ciltlerde nemlendirmeye yardımcıdır. Bu yüzden her cilt yapısında kullanılabilmektedir.

La Biosthetique Glow Base

La Biosthetique Glow Base, makyaj bazıdır.

Cildi nemlendirmeye yardım eden etkiye sahiptir.

Ciltteki lekeleri ve izleri gizlemeye yardımcıdır. Cildin sıkılık  arttırmaya yardım eder.

A-E vitamini, SPF 10 derecede güneş koruması içermektedir.

Ana merkezi Paris olan La Biosthetique biyokimyacı MarcelContier tarafından 1950 yılında geliştirilmiştir. Ürünlerini modern laboratuvarlarda, kozmetik ve tıptan yararlanarak geliştirmektedir. Bilim adamların yaptığı çalışmalarla cilt ve saç için güzellik sunar. Biyolojik saflığı, doğal ve faydalı zenginlikleri; lüks bakım ürünleri ile birleştirmişlerdir.

Kullanım Şekli:

Doğrudan cilde veya cilt üzerinde krem üzerine uygulanabilir.

La Biosthetique Glow Base, kampanyalı fiyatıyla ucuzluk ve kalitenin adresi Turuncu Kasa’dan satın alabilirsiniz.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler