Filtreleme kriteri
Markalar
more... less
Fiyat
Filtrele

Turuncukasa Blog

Ev mutfak Ürünleri

Ev Dekorasyon Ürünleri

Sunlife Vitamin C 1000 mg

Lierac Göz Çevresi Bakım Ürünleri

LİERAC GÖZ ÇEVRESİ BAKIM ÜRÜNLERİ

Lierac Göz çevresi bakım ürünleri, göz çevresine ihtiyaç duyduğu özenli bakımı yapmaya, göz çevresinin sağlıklı yapısının korunmasını sağlamaya yardım etmek üzere geliştirilmiştir. Göz çevresinin nemlenmesini, nem dengesinin düzenlenmesini sağlamaya, göz altlarında ve çevresinde oluşan renk farklılıklarının görünümünü hafifletmeye, daha aydınlık ve pürüzsüz bir göz çevresi dokusu yaratmaya yardım eder.

Lierac Göz Çevresi bakım ürünleri, göz çevresine çok yönlü bakım yapmaya, göz çevresinde kırışıklık ve ince çizgi gibi yaşlanma belirtilerinin oluşmasının önüne geçmeye, oluşmuş olan çizgi ve kırışıklıkların görünümünü hafifletmeye yardımcı olur. Gözaltı şişlikleri, gözaltı morlukları gibi cilt problemlerinin oluşmasının önüne geçmeye, daha sağlıklı bir göz çevresi görünümü yaratmaya destek olur. Ürünler, göz çevresine nem kazandırmaya, göz çevresinin nemsizliğini gidererek sorunlarını hafifletmeye çalışır.

Lierac uzmanları tarafından geliştirilmiş olan seriye ait ürünlerden ihtiyacınıza uygun olanı seçerek cildinizde güvenle kullanabilirsiniz.

Fırsat Ürünlerini Kapat Fırsat Ürünleri.
whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim