ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

Fırsatlar

3 AL 2 ÖDE

3 AL 2 ÖDE

150 TL Üzeri Kargo Bedava

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

MAC Turquatic 50 ml

40518

Markası : MAC Makyaj Ürünleri

0 Item Items

MAC Turquatic 50 ml

Daha fazla detay

196.9 TL

Kazanacağınız puan 1969 tupara Toplam tutarı: 1.97 TL.


Bu ürün sepetinizde varsa ARAS ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA fırsatı yakalarsınız.
Ürün Avantajları

MAC Turquatic 50 ml

Marka Adı: MAC

Ürün Adı: MAC Turquatic

Ürün Miktarı: 50 ml

Ürün Özellikleri:

- MAC Turquatic parfümü formülündeki Anemon, Lotus, Menekşe, Kuşdili ve Corsican Blue Cedar notaları içeren parfümü ile güzel bir kokuya sahip olabilirsiniz.

- Ciltte bıraktığı etkileyici kokusu ile uzun süreli kalıcılık sağlamaya çalışarak saatlerce hoş bir kokuya sahip olmanıza yardımcı olur.

- MAC Turquatic; güzel kokmanızla birlikte ilgi çekici ve baş döndürücü bir kokuya sahip olmanızı sağlamaya çalışır.

- Kokunun etkili olması için bölgenin temizliği oldukça önemlidir. Temiz bölgeye sıkılan parfüm uzun süre kalıcılığını koruyarak kokunun vücuda işlemesine yardımcı olur.

- Güzel koku insanın öz güven duygusunu arttırmaya da yardımcıdır.

- Gizli kalan duyguları ortaya çıkaran kokusu ve şık tasarımlı şişesiyle vazgeçilemeyen bir parfüm olmuştur.

- Güzel ve hoş kokmak toplumda da temizliğin göstergesi olacaktır. Bu yüzden temizliğimize ve bakımımıza dikkat etmeliyiz.

- MAC markası kalitesi ile bakımlı olmanıza yardımcı olacaktır.

- Her zaman güzel ve etkileyici kokmamız için güzel kokular kullanmamız gerekir. MAC Turquatic ile her zaman etkileyici ve güzel kokabilirsiniz.

- Parfüm sadece bir koku değildir; bir tarz ve çekicilik anlamına gelmektedir. Parfüm tercihimiz kişiliğimizi ten kokumuzu farklı kılmaktadır.

- Parfüm kuru, serin ve güneşten uzak bir yerde saklanmalıdır. Direkt güneş ışınları parfümün uçmasına ve özelliklerini kaybetmesine neden olmaktadır.

- MAC Turquatic; özel formülü ile etkileyici bir kokuya sahiptir. Ten kokunuzla birleşerek doğal ve çekici bir koku oluşturmaya çalışır.

- MAC ürün çeşitleri arasında bulunan MAC Turquatic 50 ml parfüm ürününe Turuncu Kasa’dan uygun fiyat koşuluyla sahip olabilirsiniz.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler