Turuncukasa Blog

Fırsatlar

50 TL Üzeri Kargo Bedava

Sonbahar Kampanyaları

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Molfix Extra Large 6 Numara (16+ kg) 24 Adet

30046

Markası : Molfix

0 Item Items

Molfix Extra Large 6 Numara (16+ kg) 24 Adet, 16 kilo üzerindeki bebekleriniz için hazırlanan bezler kuruluk, yumuşaklık ve sızıntılara karşı koruyuculuk sunmaya yardımcıdır, ince formu ile de bebekleri rahatsız etmez.

Daha fazla detay

31.00 TL

29.45 TL

5% indirim

Kazanacağınız puan 294 tupara Toplam tutarı: 0.29 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
50TL ve üzeri alışverişlerde ARAS, MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS, MNG ve PTT kargo ile 4,95 TL dir.
Ürün Avantajları

Molfix Extra Large 6 Numara (16+ kg) 24 Adet:

Marka Adı : Molfix

Ürün Adı : Molfix Extra Large 6 Numara (16+ kg) 

Ürün Miktarı : 1 Pakette 24 adet bebek bezi vardır.

Ürün Özellikleri : 16 kilo üzerinde olan bebekler için hazırlanmış bebek bezidir. Emici özelliği ile sıvıları hızla emerek kuruluk etkisi vermeye yardım eder, bebeğiniz altı bağlıyken rahatlıkla koşup oynayabilir. Bebeğin iyice hareketlendiği 16 kilo olduğu dönemde kendini daha rahat hissetmesi önemlidir. Yumuşak dokusu ve nefes alan yüzeyi ile büyük bebeklere uygun kullanım sağlamaya yardım eder.

Sonuç : Sıvıyı güçlü ve hızlı bir şekilde emerek, hava geçirgenliği ile bebeklerin bezli bölgesinde kuruluk ve yumuşaklık sağlamaya yardım eder.

Kullanım Şekli : Bebeğin temiz ve kuru bezli bölgesine resimli taraf öne gelecek şekilde yapıştırılarak uygulanmalıdır. Bebeğin sağlığı için bezler sık sık yenilenmelidir.

Bebeklerin yapısı, özellikleri, öğrenmesi farklı farklıdır. Bu nedenle bazı bebekler 2 yaşlarında tuvalet alışkanlığıedinirken bazı çocuklar ise daha ileri dönemler de bu alışkanlığı edinirler. Çocuk kendini hazır hissettiğinde bunu size belli edecektir.

Molfix Jumbo 6 Numara (16+ kg) 36 Adet :

Bu düşünülerek 16 kilo ve üzerinde olan çocuklara özel bezler hazırlayan Molfix, çocuğun rahatça oyunlar oynamasına ve kuru hissetmesine yardımcı olacak Molfix Extra Large 6 Numara (16+ kg) bezi tasarlamıştır.

Uzmanlar zamanından önce bebeği zorlayarak tuvaleti öğretme alışkanlığı edindirilmesinin bu durumu daha da geciktirebileceği, bebeğin psikolojisinde de olumsuz etkilere yaratabileceği konusunda uyarmaktadırlar. Bu nedenle bebeğinizi takip ederek hazır olduğunu anladığınız zaman tuvalet alışkanlığı edindirmeniz çok daha faydalı olacaktır.

Bebeklerin hareketlerinin arttığı ve oyuna daha fazla düşkün olduğu 16 kilo üzeri dönemde bazen tuvalete gitseler bile oyun oynarken tuvaletlerinin geldiğini fark etmediklerinden ya da oyuna dalarak son ana kadar gitmek istemediklerinden dolayı bazı kazalar yaşayabilirsiniz. Bebeğinizi Molfix bebek bezi ile alt ıslatma sorununa karşı koruma sağlayabilirsiniz. Biraz daha büyüdükleri bu dönemde kendini kuru hissetmesi ve bezin ince olması önemli bir konudur.

Molfix Extra Large 6 Numara (16+ kg) 24 Adet , Turuncu Kasa sayfalarında satılan ve ucuz fiyata sahip olan bir üründür.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler