ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

Fırsatlar

3 AL 2 ÖDE

150 TL Üzeri Kargo Bedava

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Mr.Olympia Bcaa Powder 300gr

23005

Markası : Mr.Olympia

0 Item Items

Leucine,Isoleucine, Valine içeren ve çilek aromasına sahip Mr.Olympia Bcaa Powder 300gr'ı indirimli fiyatı ile bu sayfadan sipariş edebilirsiniz.

Daha fazla detay

89 TL

Kazanacağınız puan 890 tupara Toplam tutarı: 0.89 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
150TL ve üzeri alışverişlerde ARAS ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS ve PTT kargo ile 4,95 TL, YURTİÇİ kargo ile 6,95 TL dir.
Ürün Avantajları

Mr.Olympia Bcaa Powder 300gr

 

Mr.Olympia Bcaa Powder 300gr

Çilek aromalıdır. Leucine + Isoleucine + Valine içerir.

İçerik:

100 gr toz üründe;

Enerji 98,75 kcal (419,70 kj)

Protein

Yağ

Karbonhidrat 24,70 gr

Leucine 31,250 gr

Isoleucine 15,625 gr

Valine 15,625 gr

Sıvı ile alınmalıdır. Tatlandırıcı içerebilir. 18 yaşaltındakiler, hamileler kullanmadan önce doktora veya diyetisyene danışmalıdır.

"Esansiyel Amino Asitler:

Organizmada sentezlenemeyen, besinlerle dışarıdan alınması gerekliamino asitlere esansiyel amino asitler denir. Bunlar: Valin, lösin, izolösin,treonin, ketiyonin, fenil alanin, triptofan ve lizin alino asitleridir.

Valin: Eksojen yani esansiyel bir amino asittir. Çeşitliproteinlerin yapısında bulunur.

Lösin ve İzolösin: Proteinlerde bulunan esansiyel aminoasitlerdir. Vücuttaki metabolizmeleri aynı yolla izlediklerinden beraberincelenir.” (1)

"Hidrofob bağlar, aynı şekilde çok önemli olan bir yanvalens bağı türü hidrokarbon tipindeki grupların(özellikle valin, lösinizolösin ve fenilalanlnin yan zincirleri) birbirlerine çok yaklaşmasıylaoluşmaktadır. Molekülün kristal yapısının korunmasında etkin olan kuvvetler budurumda da etkili olacaktır; ve aynı zamanda su molekülü bu bölgedenuzaklaştırılacaktır. Bu, kaba bir yaklaşımla iki küçük yağ damlacığınınbirleşerek büyük bir yağ damlacığı oluşturmasına benzetilebilir. Hidrofobbağlar özellikle molekülün iç kısmında etkindirler.” (2)

Mr.Olympia Bcaa Powder 300gr, uygun fiyatıyla ucuzluk vekalitenin adresi Turuncu Kasa’dan satın alabilirsiniz.

Kaynaklar:

(1) //w2.anadolu.edu.tr/aos/kitap/EHSM/1214/unite05.pdf

(2) //kisi.deu.edu.tr/lcavas/KIM422-a1.pdf

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler