Nivea Bebek Bakımı Ürünleri

NIVEA BEBEK BAKIMI ÜRÜNLERİ

Nivea Bebek Bakımı Serisi, bebeklerin hassas cildine ihtiyaç duyduğu bakımı yapmaya yardım etmek üzere geliştirilmiş ürünlerden oluşmaktadır. Seri içerisinde bulunan ürünler bebek cildinin hassasiyetine uygun olarak geliştirilmiştir.

Bebeklerin cildi biz yetişkinlerinkine göre oldukça hassastır ve dış etkenlere karşı dirençsizdir. Bu nedenle bebeklerin cildinde kullanılacak olan ürünlerin onların narin cildine uygun seçilmesi oldukça önemlidir. Nivea bebek bakımı serisi, bebeklerin ve çocukların narin cildinin hassasiyeti göz önünde bulundurularak geliştirilmiş olan seri, bebeklerin hassas cildinin temizliğini ve bakımını yapmaya yardımcı olur. Seri içerisindeki ürünler, bebeklerin narin vücutlarını, ince saçlarını nazikçe temizlemeye, dış etkenlere karşı korumaya, cildin dış etkenlere karşı güçlü ve dirençli olmasını sağlamaya yardımcı olur.

Nivea laboratuarlarında Nivea uzmanları tarafından geliştirilen ürünler hassas bebek cildi için güvenle kullanıma uygundur.

11 ürün var.

Aktif filtreler

Nivea Baby Sırt Çantalı Atta Seti
  • -10%
-10%

Nivea Baby Sırt Çantalı Atta Seti

₺76,50 ₺85,00

Nivea Baby Sırt Çantalı Atta Seti Paket İçeriği;

Nivea Baby Pişik Kremi 100ml, Nivea Baby Bebek Yağı 200ml, Nivea Baby Saç ve Vücut Şampuanı 500ml, Nivea Baby Kremli Sabun 100gr, Nivea Baby Ferah ve Saf Temizleme Mendili 56’lı, 1 adet alt değiştirme örtüsü (hediye), 1 adet sırt çantası (hediye).