Turuncukasa Blog

Fırsatlar

50 TL Üzeri Kargo Bedava

Sonbahar Kampanyaları

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Oral-B Şarj Edilebilir Diş Fırçası Vitality 3D White D12

40926

Markası : Oral-b

0 Item Items

Oral-B Şarj Edilebilir Diş Fırçası Vitality 3D White D12, yuvarlak fırça başlıklı 3D, White salınım ve dönme şeklindeki 2 boyutlu hareketiyle her dişi ayrı ayrı  temizleyerek sıradan manuel diş fırçasına göre daha iyi plak temizliği için tasarlanmıştır.

Daha fazla detay

186.9 TL

Kazanacağınız puan 1869 tupara Toplam tutarı: 1.87 TL.


Bu ürün sepetinizde varsa ARAS ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA fırsatı yakalarsınız.
Ürün Avantajları

Oral-B Şarj Edilebilir Diş Fırçası Vitality 3D White D12

Marka Adı: Oral-B

Ürün Adı: Oral-B Şarj Edilebilir Diş Fırçası Vitality 3D White D12

Ürün Özellikleri:

- Oral-B Şarj Edilebilir Diş Fırçası Vitality 3D White D12; her bir dişe ayrı ayrı üstün temizlik sağlamaya yardımcı olur.

- Gelişmiş fırça kılı sistemi ile mükemmel bakteri plağı temizliği sağlamaya çalışır.

- Dişleri temizlemeye ve dişlere doğal beyazlık katmaya yardımcı olur.

- Oral-B Şarj Edilebilir Diş Fırçası Vitality 3D White D12; özel fırça başlığı sayesinde diş etlerinin sağlığını korumaya yardımcı olur.

- Yüksek hızlı salınım sistemi ile lekeleri nazikçe çıkartmaya, plak temizliğini en iyi şekilde yapmaya çalışır.

- Zamanlayıcı özelliği ile diş hekimlerinin tavsiye ettiği gibi tam 2 dakikalık fırçalama yapmanıza yardımcı olur.

- Oral-B Şarj Edilebilir Diş Fırçası Vitality 3D White D12; daha derinlemesine temizlik yaparak sağlıklı dişlere kavuşmanıza yardım eder.

- Lekeleri nazikçe gidermek üzere dişlerin her birine uyum sağlamaya çalışır.

- Ağız ve diş bakımı, sağlıklı yaşamın ve kişisel bakımın en önemli parçalarından biridir. Düzenli olarak dişleri fırçalamak ağız sağlığı için çok önemlidir.

- Dişlerin bakımında ve fırçalanmasında diş fırçası ve macunu seçiminin de önemli bir rolü vardır. Oral-B diş sağlığınızı düşünerek en kaliteli ve en güvenilir ürünleri hizmetinize sunmaktadır.

- Oral-B Şarj Edilebilir Diş Fırçası Vitality 3D White D12; diş macunun etkisini arttırmaya yardım eder.

- Şarj edilebilir diş fırçası dişlerinizin ve diş etlerinizin sağlığını korumak için daha fazla şey yapmanıza yardımcı olmaktadır.

Sonuç: Oral-B Şarj Edilebilir Diş Fırçası Vitality 3D White D12; sağlıklı, bakımlı ve güzel dişlere kavuşmanıza yardımcı olur.

Kullanım Şekli: Hem sabah hem de akşam olmak üzere günde iki defa, ağzınızın her bölümünü 30 saniye olmak üzere, en az iki dakika fırçalayınız. Dişlerin dış yüzeylerinden başlayınız. Fırça başlığını yavaşça tek tek tüm dişleri iç yüzeyleri de aynı olmak şartı ile fırçalayınız.

Oral-B ürün çeşitlerine uygun fiyat koşulları ile Turuncu Kasa’dan kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler