Philips Avent Bebek Dinleme Telsizi 1 Ebeveyn Üniteli SCD485

#HayatEveSığar
Siparişleriniz Hijyen Kurallarına Uygun, Kesintisiz Kapınıza Gelsin!

2208

Barkod : 0

₺410,00
Vergi dahil

Avent Bebek Dinleme Telsizi 1 Ebeveyn Üniteli SCD485 için özel kampanya koşulları ve kullanıcı yorumlarının bulunduğu sanal mağaza.

Adet
Kullanılabilirlik: Stokta yok

 

Güvenli Ödeme

 

Kapınıza Kesintisiz Teslimat

 

İade ve Değişim Hakkı

Avent Bebek Dinleme Telsizi 1 Ebeveyn Üniteli SCD485

Avent Bebek Dinleme Telsizi 1 Ebeveyn Üniteli SCD485

Bebekler her şeyden kıymetlidir, tüm kötülüklerden korumak için çabalarız.

Her zaman çocuklarımız ve bebeklerimiz için en iyisini isteriz.

Avent de 30 yıldır anne ve babalara, çocukları için en iyisini sunmaya çalışmaktadır.

Bebekler için güvenlik en önemli şeydir, ama onların güvenliği hayatımızı çok fazla etkilemeden takip edebilmemize olanak sağlayan çözümler olmalıdır.

Bebek dinleme telsizleri hem size daha serbest bir yaşam hemde bebeğiniz açısından güvenli, kendi başına geçireceği zamanlar kazandırmaktadır. Anne ve babanın kendine vakit ayırabilmesi de bebeğin sağlıklı gelişimi açısından gereklidir.

Bebeğin kendi odasında uyumasının gerekli olduğu uzmanlar tarafından açıklanmaktadır.

Avent Bebek Dinleme Telsizi 1 Ebeveyn Üniteli SCD485 bebeğin odasında kuracağınız telsizin diğerini siz yanınızda bulundurarak, bebeğin en ufak seslerini bile takip edebilmenize olanak tanır.

En ufak sesleri bile parazitsiz bir şekilde duymaya yardım eden telsizler, bebeğinizi büyütürken hem kendinize daha fazla vakit ayırabilmenize hem de bebeğin güvenli bir şekilde kendi kendine vakit geçirebilmesine yardım eder.

150 metre çevresinde çekim alanına sahip olan telsiz sayesinde evinizin farklı odalarında, bahçede bile vakit geçirebilmenize yardımeder.

Ayarlayabildiğiniz kanal seçimi sayesinde oluşabilecek parazitler engellenir ve en ufak mırıltı, hırıltı gibi seslerin duyulabilmesiiçin ses seviyesi kontrolü sağlamaya yardımcı olur.

Bebekten ses çıktığında sizi haberdar etmeye yarayacak olan ışıklar, cihaz az sesle ya da sessiz modda çalışsa da size haber verir.Işıkların hareketi ile bebeğinizin ses çıkarttığını anlayabilirsiniz.

    Avent Bebek Dinleme Telsizi 1 Ebeveyn Üniteli SCD485

Bebeğin en ufak ve kısık sesle çıkartabileceği hıçkırık, mırıldanma gibi seslerini rahatlıkla duyabilmenize yardımcı olur.

Bebek yanınızda değilken bile bebeğinizin güvenliğinden emin olabilir, kendinize de zaman ayırabilirsiniz.

Sahip olduğu Analog teknolojisi sayesinde bebekle rahatça iletişim kurabilmenize yardım edecek ürün, parazitler olmadan, net bir şekilde en küçük sesleri bile duyabilmenize yardım edecek.

Ekstradan sesle uyarı sistemi de fazladan güvenli için size fayda sağlayacak.

Avent 30 yıldır anne ve babaların en büyük yardımcısı olmuştur.

Avent Bebek Dinleme Telsizi 1 Ebeveyn Üniteli SCD485, TuruncuKasa’da satılan bir üründür. Ucuz fiyatlar ve indirim fırsatları sitemizde,incelemeden geçmeyin.

 

 

 

 

 

2208

Özel Referanslar

Yorumlar

No customer reviews for the moment.

Write your review

Philips Avent Bebek Dinleme Telsizi 1 Ebeveyn Üniteli SCD485

Avent Bebek Dinleme Telsizi 1 Ebeveyn Üniteli SCD485 için özel kampanya koşulları ve kullanıcı yorumlarının bulunduğu sanal mağaza.

Write your review