Turuncukasa Blog

Fırsatlar

99Tl ve üzeri Alışverişe kargo bedava

Sonbahar Kampanyaları

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Philips Avent Kutulu Çatal Kaşık 12 Ay+ SCF718/00

Kargolanma Süresi: 1 iş günü

2249

Markası : Avent

1 Item Items

Bebeğinizin beslenmesinde yardımcı olabilmek ve bu aksesuraları hijyenik bir şekilde saklayabilmek için Avent Kutulu Çatal Kaşık 12+'yı bu sayfadan ucuz fiyata sipariş verebilirsiniz.

Daha fazla detay

49.90 TL

37.43 TL

25% indirim

- +

Kazanacağınız puan 374 tupara Toplam tutarı: 0.37 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
99TL ve üzeri alışverişlerde MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS, MNG ve PTT kargo ile 4,95 TL dir.
Ürün Avantajları

Avent Kutulu Çatal Kaşık 12 Ay+ SCF718/00:

Avent Kutulu Çatal Kaşık 12 Ay+ :

Özellikle sık sık seyahat eden, dışarıda gezintileri seven anneve babalar için son derece kolay kullanım sağlamaya yardımcıdır.

Bebeğiniz artık büyümeye, kendi başına bir şeyler yemeye veiçmeye başladıysa onu teşvik etmek de ebeveynlerin görevidir.

Küçük ellerin tutması için tasarlanmış olan bu çatal vekaşık set, özel, kapaklı kutusu ile hem çok pratik hem de işlevseldir.

Derin olarak geliştirilmiş olan çatal ve kaşık, rahatlıklaüzerine alınan besini taşıyabilir, sapları kaymadan bebeğin kolaylıklatutabileceği şekilde geliştirilmiştir. Kaymayan yapısı ile tabakta da kaymayapmaz.

Kutusu sayesinde gerekli hijyen sağlanır ve her yereyanınızda götürebilirsiniz, kutu da ürünlerde bulaşık makinesinde yıkanmayauygundur.

Kutu, sterilize edilebilir.

Avent Kutulu Çatal Kaşık 12 Ay+ :

Bebeğinizin 12. Ayından itibaren kullanımına uygun olançatal ve kaşık seti, kendi başına bir şeyler yemesine yardım ederek, kendine güvenkazanmasını destekler.

Çatalın ucu fazla sivri değildir, ancak bebeğin elinde çatalve kaşıkla koşmasına izin vermeyiniz.

Avent Kutulu Çatal Kaşıkseti kutusu sayesinde her zaman temiz kalarak istediğiniz zamanyanınızda taşımanıza olanak sağlamaya yardımcı olur.

Bebekler genellikle 4 ile 6 ay arasında ek gıdaya geçerler,ilerleyen zamanlarda da kendi başlarına yemeye ve içmeye alışmalarıgerekmektedir.

Bebeğinizin doğumundan başlayarak farklı ihtiyaçlarınız içindeğişik çözümler sunan ürünleri ile Avent, 30 yıla yakın bir süredir anne vebabaların yanında olmuştur.

Ürünlerini tasarlarken doğadan esinlenen Avent, zorlu vekeyifli ebeveynlik yolculuğunuzda sizin işinizi ve hayatınızı kolaylaştırmaya yardım için çalışıyor.

Son derece kaliteli ve işlevsel ürünleri ile anne babalarınişini kolaylaştıracak olan Avent ürünleri bebeğinizin büyürken ihtiyaç duyacağıürünleri ile bebeğin sağlığını ve güvenliğini korumaya ve daha mutlubebekler olmasına yardım ediyor.

Avent Kutulu Çatal Kaşık 12 Ay+ , Turuncu Kasa’da satılan veucuz fiyata sahip olan bir üründür.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
08 Tem. 2013
(5/5
Başlık :
bu çatal kaşık çok tatlı çok severek kullanıyoruz
(Philips Avent Kutulu Çatal Kaşık 12 Ay+ SCF718/00)

 Report abuse

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler