Sudocrem Bebek Bakım Kremi - Pişik Kremi 250 gr

#HayatEveSığar
Siparişleriniz Hijyen Kurallarına Uygun, Kesintisiz Kapınıza Gelsin!

Markası : SUDOCREM

16483

Barkod : 5011025015004

₺103,40
31%
İNDİRİM
₺71,35

Hassas ve tahriş olmuş ciltlerin kullanımına uygun olan, Sudocrem Bebek Bakım Kremi - Pişik Kremini, 250 gr lık formuyla bu sayfadan sipariş verebilirsiniz.

Adet
Stok Durumu: Stokta

 

Güvenli Ödeme

 

Kapınıza Kesintisiz Teslimat

 

İade ve Değişim Hakkı

Sudocrem Bebek Bakım Kremi - Pişik Kremi 250 gr

Sudocrem Pişik Kremi 250 gr

Marka Adı: Sudocrem
Ürün Adı: Sudocrem Bebek Bakım Kremi - Pişik Kremi
Ürün Miktarı: 250 gr
Ürün Özellikleri: Hassas ciltlerin kullanımına uygundur. Kortizon içermez. Bebeklerin bezli bölgesinde oluşmuş kuruluğu ve tahrişi yatıştırmaya yardımcı olur. Göğüs ve göğüs uçlarında meydana gelebilecek tahrişlerde de kullanılabilir. Cilde yumuşaklık sağlamaya ve yenilemeye yardımcı olur. ciltte tahrişten kaynaklanan acıyı dindirmeye yardımcı olabilir.
Sonuç: Hassas ve tahriş olmuş ciltlerde fayda sağlamaya yardımcıdır.
Kullanım Şekli: Pişikli bölge temizlendikten sonra uygulanabilir. kurumuş ve tahriş olmuş, bölgelere de uygulanabilir. Her bez değişiminde kullanılabilir. İnce bir tabaka halinde uygulanması yeterlidir.
İçerik:Çinko Oksit, Lanolin (hipo allerjenik), saf su, sıvı parafin, parafin, mikrokristalin mum, sorbitan seskuioleat, propilen glikol, sitrik asit, BHA, linalil asetat, lavanta kokusu, benzil alkol, benzil benzoat, benzil sinnamat, bal mumu.
Hijyen koşullarının yetersizliği, bebek bezleri, sıvı dışkılar, cildi tahriş edici maddeler, pişik oluşumuna neden olabilir.
Kiloya ve boya uygun bezler kullanarak, bebeğin cildi ıslak bırakılmayarak, kirli bezler hemen değiştirilerek ve doğru ürünler kullanılarak, pişik oluşumu azaltmaya yardımcı olur.
Bebeklerin cildi çok hassastır. Yetişkinlerin cildine göre, daha savunmasız ve tahrişlere karşı açıktır. Bu yüzden bebeklerin cildine kullanılacak ürünler çok önemlidir.
Sudocrem Pişik Kremi 250 gr
Sudocrem Bebek Bakım Kremi - Pişik Kremi, hassas ve tahriş olmuş ciltleri rahatlatmaya yardımcıdır. Cildi yumuşatarak, sızıntılı bölgeyi yatıştırmaya ve sakinleştirmeye çalışır.
Bebekte oluşabilecek pişikleri ve kızarıklığı azaltmaya çalışır ve oluşmuş tahrişleri de hafifletmeye yardımcı olur.
Sudocrem Bebek Bakım Kremi - Pişik Kremi , göğüs ve göğüs uçlarının bakımında da yardımcı olmaya çalışır. Güneş'in meydana getirdiği tahrişi de hafifletmeye çalışır.
Sudacrem'i, çok ince bir tabaka halinde uygulamak yeterlidir. Çok kısa sürede cildi yumuşatarak, rahatlatmaya çalışır.
Sudocrem Bebek Bakım Kremi - Pişik Kremi, Turuncu Kasa' da oldukça uygun fiyata satılan bir üründür.
16483

Özel Referanslar

Yorumlar

Giriş yaparak ilk yorumu yazan siz olun

Write your review

Sudocrem Bebek Bakım Kremi - Pişik Kremi 250 gr

Hassas ve tahriş olmuş ciltlerin kullanımına uygun olan, Sudocrem Bebek Bakım Kremi - Pişik Kremini, 250 gr lık formuyla bu sayfadan sipariş verebilirsiniz.

Write your review

kategorideki diğer ürünler: 16