Toppik Saç Fiberi Ürünleri

Aradığınızı bulamadık.

Aradığınızı tekrar arayın

TOPPİK SAÇ FİBERİ ÜRÜNLERİ

Toppik Saç Fiberi serisi, saçların olduğundan daha dolgun görünmesini, saçlar arasındaki boşlukların kapatılmasını, seyrekliklerin doldurulmasını sağlamaya yardım etmek üzere geliştirilmiş bir seridir. Farklı renklerde geliştirilmiş olan saç fiberi, saçlar arasındaki boşlukların sadece saniyeler içinde doldurulmasını sağlamaya yardımcıdır. Saçlara dolgun bir görünüm kazandırmaya yardım eder.

Toppik saç fiberi serisi, saçların olduğundan dolgun görünmesini sağlamaya yardım etmek üzere geliştirilmiş bir seridir. Seri, saç yapılandırıcı lifler içerir ve her saça uygun olan 8 renk tonunda üretilmiştir. Fiber lifleri sayesinde saçtaki seyrekliğin birkaç saniye içinde ortadan kalkmasına, saçın dolgun bir görünüm kazanmasına destek olur.

Keratin, saçlarımızı oluşturan temel yapı taşıdır, saçın proteinidir. Serinin içerisindeki ürünlerde doğal keratin lifleri bulunur. Bu sayede saç tellerine tutunan fiber, saçların canlı ve dolgun görünmesine, doğal bir dolgunluğa kavuşmasına destek olur. Saç fiberi bir sprey ya da krem değildir. Toppik Hair Building lifleri saçınızı saniyeler içinde gürleştiren özel keratin lifleridir.

Toppik saç fiberi, doğal ve güvenilir içeriğiyle güvenle kullanıma uygundur.

Fırsat Ürünlerini Kapat Fırsat Ürünleri.
whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim