Turuncukasa Blog

Fırsatlar

50Tl ve üzeri Alışverişe kargo bedava

Sonbahar Kampanyaları

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Voonka Ginseng Coenzyme Q10 32 Kapsül

Kargolanma Süresi: 1 iş günü

42207

Markası : Voonka

1 Item Items

Voonka Ginseng Coenzyme Q10 32 Kapsül, takviye edici gıda.

Daha fazla detay

154.88 TL

139.39 TL

10% indirim

- +

Kazanacağınız puan 1393 tupara Toplam tutarı: 1.39 TL.


Bu ürün sepetinizde varsa MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA fırsatı yakalarsınız.
Ürün Avantajları

Ürün Adı: Voonka Ginseng Coenzyme Q10 32 Kapsül

Marka Adı: Voonka

Ürün Miktarı: Bir cam şişe içerisinde 32 adet yumuşak kapsül bulunur.

Ürün Özellikleri:

- Koenzim Q10, yapısı Vitamin K ile benzerlik gösteren ve tüm canlılarda bulunan doğal, yağda çözünen, vitamin benzeri bir maddedir. Vücudun enerji yapımında oldukça önemli bir yere sahip olan enzim, güçlü bir antioksidandır. Yaşın ilerlemesiyle birlikte vücutta azalmaya başlayan bu madde, özellikle sağlığımız için oldukça önemlidir.

- Bir çok besinde bulunan bu doğal bileşenin besin yoluyla alımı yetersiz olduğu zaman vücudun Koenzim Q10 ihtiyacı artabilir ve bu durumlarda takviye besin destekleri kullanmak gerekebilir. CQ10, yaşlanma yolculuğunuzu sağlıklı ve daha az sorunla geçirmek için, sizi bekleyen sorunların çoğuyla mücadele ederek vücudunuza destek sağlayan önemli bir enerji takviyesidir.

- Voonka markasının, doğadan aldığı ilhamla tüketicileri için sağlıklı çözümler sunmayı amaçlayarak üretmiş olduğu ürünlerden biri olan Ginseng Coenzyme Q10 32 Kapsül, Koenzim Q10 ve Ginseng bakımından oldukça zengin bir üründür.

- Vücudunuzun ihtiyacı olan enerjinin karşılanmasına destek olur.

- Voonka Gingseng formülündeki Coenzym Q10 desteği, vücudun enerji üretimine destek olurken, doğal bir antioksidan olarak da görev yapar.

- Son dönemlerde gıda takviyelerinde, saç ve cilt bakımlarında sıklıkla karşımıza çıkan Ginseng, 5000 yıllık geçmişe sahip, kökleri insan vücuduna benzeyen, bu nedenle "insan otu" ismi ile bilinen, çok yıllık bitki türlerinden biridir. Sterodial bileşikler bakımından zengin olan Ginseng, 28 çeşit kadar ginsenosit içerir. Triterpeniksaponositler, panaxosidesitler, panaxatnol, D grubu vitaminler bu içeriğe genel anlamda karşılık gelir.

- Güçlü etkisi nedeniyel botanik ismi Yunanca'da "Panax" adını alan gıda takviyesi, 1 kapsül için; 250 mg Panax Ginseng ve 100 mg Koenzim Q10 içerir.

- Voonka Ginseng Coenzyme Q10 32 Kapsül, normal beslenmenin yerine geçemez. Yalnızca gıda takviyesi olarak alınır.

Kullanım Şekli: Yetişkinlerin kullanımına uygun bir ürününün 1 kapsül kullanılması önerilir.

Kullanım Sıklığı: Günde 1 defa 1 kapsül olarak tüketilir. Ürün kullanımında tavsiye edilen miktarın aşılmamasında yarar vardır. Çocukların ulaşamayacağı yerde muhafaza ediniz.

Geçmişi eskilere dayanan ginseng, mucizevi özellikleri nedeniyle Voonka markasının besin takviyesi ürünleri arasında yerini almıştır. Geniş ürün yelpazesi arasında geleneksel ürünler grubunda yer alan Ginseng Coenzyme Q10 32 Kapsül'ü, uygun fiyatı ile Turuncu Kasa'dan satın alabilir, ürün ve ginseng hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

 

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler