Turuncukasa Blog

Fırsatlar

99Tl ve üzeri Alışverişe kargo bedava

Sonbahar Kampanyaları

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Voonka Vitamin B12 İçerikli Takviye Edici Gıda 102 Tablet

Kargolanma Süresi: 1 iş günü

42340

Markası : Voonka

9 Item Items

Voonka Vitamin B12 İçerikli Takviye Edici Gıda 102 Tablet, metabolizmamız için oldukça gerekli vitaminlerden biridir. Kırmızı kan hücrelerinin oluşumuna ve merkezi sinir sisteminin sağlıklı işleyişini sürdürmesine yardımcı olur.

Daha fazla detay

75.35 TL

42.2 TL

44% indirim

- +

Kazanacağınız puan 422 tupara Toplam tutarı: 0.42 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
99TL ve üzeri alışverişlerde MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS, MNG ve PTT kargo ile 4,95 TL dir.
Ürün Avantajları

Marka Adı: Voonka

Ürün Adı: Voonka Vitamin B12 İçerikli Takviye Edici Gıda

Ürün Miktarı: 102 Tabletlik Cam Şişe

Ürün Özellikleri:

-Voonka Vitamin B12 İçerikli Takviye Edici Gıda, yorgunluk ve bitkinliğin azaltılmasına destek olan bir gıda takviyesidir.

-Dengeli ve yeterli beslenme sağlıklı yaşam için önemlidir. Yoğun yaşam temposu sebebiyle istediğimiz şekilde düzenli beslenemeyebiliriz ve vücut ihtiyacı olan bazı besinleri eksik alabilir.

-Gıda takviyeleri asla dengeli ve yeterli beslenmenin yerine geçemez ve her zaman yeterli ve dengeli bir şekilde beslenmeye özen göstermek gerekir. Ama bazı durumlarda vücut desteğe ihtiyaç duyabilir.

-B12 vitamini hayvansal gıdalarda bulunmaktadır ve en çok et, yumurta, balık, peynir ve süt gibi besinlerde bulunmaktadır. Vücut bu vitamini karaciğerde depolar.

-Ama vücudun ihtiyaçları için biriktirilen bu vitamin, hayvansal gıdaları yeterince tüketmediğimiz takdirde ya da vücut yeterince biriktiremediğinde tükenebilir. Bu durumda çeşitli sorunlara yol açabilmektedir.

-Voonka Vitamin B12, bu tür sorunlara karşı size destek olmak için formüle edilmiş bir gıda takviyesidir.

-Voonka Vitamin B12’nin aktif bileşeni B12 vitaminidir. B12 vitamini, eksikliği durumunda birçok sorun yaşanabilir ve bu eksikliğin giderilmesi bu sorunlara karşı çok yararlı olacaktır.

-B12 Vitamini, yorgunluk ve bitkinliğin azaltılmasına katkıda bulunur. Bağışıklık sisteminin normal işleyişine destek olur. Unutkanlık ve konsantrasyon sorunlarına karşı yardım eder. Kaslarda yorgunluk ve kramp gibi sorunlara karşı destek olur.

-Vücudun kendini yenilemesine yardım eder. Vücudun enerjisini ve zindeliğini artırmaya destek olur. Hızlı şekilde kilo almaya ve zor şekilde kilo vermeye karşı destek olur. Cilt, saç ve tırnakların doğal ve güçlü haline kavuşması ya da korunması için yardım eder.

-Voonka Vitamin B12, yorgunluk ve bitkinliğe karşı özel bir gıda takviyesine ihtiyaç duyduğunuz anda size destek olacaktır.

 

Kullanım Sıklığı: Ürün günlük kullanıma uygundur.

Kullanım Şekli: Yetişkinler için takviye edici gıda olarak, sabah kahvaltısı sonrası günde bir defa bir tablet kullanılması tavsiye edilir.

 

Voonka markasının ürün çeşitlerine uygun fiyat koşulları ile Turuncu Kasa’dan kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler