ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

SAĞLIK KÖŞESİ

Diyetisyen Gonca Yaşar
Dr. Tahir Oruç
Dr. Özgür Sayın

Fırsatlar

Güneş Ürünleri ve Kremleri

3 Al 2 Öde Kampanyaları

Bebek Giyim Kategorisi

Kampanyalar

Jane Kampanyası

Bu ürünler ile kargo bedava

Bu ürünler ile kargo bedava

Bliss Ex Glow Sion Vitaminli Aydınlatıcı Bakım Kremi 48gr

41067

Markası : Bliss

0 Item Items

Bliss Ex Glow Sion Vitaminli Aydınlatıcı Bakım Kremi 48gr, oksijen, deniz yosunu ve vitaminler sayesinde ciltte anında ışıltı yaratamaya yardımcı olur.

Daha fazla detay

278 TL KDV DAHİL

- +

0
1

Bu ürünü satın alarak puan toplayabilirsiniz 2780 Alışveriş puanı. Sepetinizde toplanacak 2780 puan İndirim kuponları toplam tutarı : 2.78 TL.


Bu ürün sepetinizde varsa KARGO BEDAVA fırsatı yakalarsınız.
Ürün Avantajları
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Bliss Ex Glow Sion Vitaminli Aydınlatıcı Bakım Kremi 48gr, oksijen, deniz yosunu ve vitaminler sayesinde ciltte anında ışıltı yaratamaya yardımcı olur.