Filtre

Markalar

Kategori

Fiyat

6 - 72 TL

ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

SAĞLIK KÖŞESİ

Diyetisyen Gonca Yaşar
Dr. Tahir Oruç
Dr. Özgür Sayın

Fırsatlar

Güneş Ürünleri ve Kremleri

Kampanyalar

Clinique Kampanya

Jane Kampanyası

Bu ürünler ile kargo bedava

Bu ürünler ile kargo bedava

Türk Ceza Kanunu'nun 226. Maddesi uyarınca 18 yaşından küçüklerin bu sayfayı gezmeleri ve ürün satın almaları yasaktır. Eğer 18 yaşın altında ve yasal olarak yetişkin değilseniz lütfen bu ürünleri görüntülemeyin ve ürün satın almayın.
cinsel sağlık

Cinsel Sağlık :

Cinsellik her yaşta insanların merakını çeken bir konudur. Bazı toplumlarda cinsellik konuşmak, tartışmak ayıp ya da utanılacak bir davranış gibi görülse de hayatımızın pek çok alanında yaşadığımız sorunları cinsellikte de yaşayabiliriz bu gayet normal bir durumdur. Önemli olan bu durumun doğru kişilere anlatılarak uygun cinsel sağlık ürünleri ile çözümlenmeye çalışılmasıdır.

Bazı durumlar doktor yardımı ile düzebilecekken bazı durumlar da ise ufak bir cinsel sağlık ürünü sorununuz için yardımcı olabilecektir.

Bazen de sıradanlaşan ilişkilerinizi renklendirmek için cinsel sağlık ürünleri kullanabilirsiniz.

Ayrıca yine cinsel sağlık kategorisinde yer alan prezervatif çeşitleri de sizi cinsel yolla bulaşan hastalıklara ve istenmeyen gebeliklere karşı korumaya yardımcı olur. Sizde farklı özelliklere sahip prezervatif çeşitlerinden kendinize, ihtiyacınıza ve zevkinize uygun olanı seçerek kullanabilirsiniz. Özellikle farklı aromalar, renkler ve zevk arttırmaya yardımcı dizaynları ile yatak odanızı renklendirin.

Kadınların sık yaşadığı sorunlardan biri de kuruluk sorunudur ve bu sorunu gidermeye yardımcı olabilmek için de kayganlaştırıcı jellerden fayda sağlayabilir. Cinsel sağlık ürünü olan kayganlaştırıcılar da farklı özelliklere sahip olarak tasarlanmışlar, çikolata, çilek gibi aromalarla tatlandırılmışlardır ve ilişki sırasında ihtiyaç duyulan kayganlığı verebilmeye yardımcı olurlar.

Özel aşk parfümleri, zevkinizi arttırmaya yardımcı ürünler de cinsel sağlık kategorisinde yer alan pek çok ürün çeşidinden bazılarıdır.

Turuncu Kasa sitesinden cinsel sağlık ürünlerine ait pek çok marka ve ürün çeşidine ulaşabilir ve uygun fiyatlarla siparişinizi verebilirsiniz. Cinsel sağlık ürünleri sitemizde gizlilik ilkesi ile paketlenir ve ürün elinize ulaşıncaya kadar içinde ne olduğu 3. şahıslar tarafından bilinmez.

Cinsellik doğaldır ve tabii ki cinsellikle ilgili sorunlar yaşamanız da son derece doğaldır, siz de daha sağlıklı bir yaşam ve cinsellik için cinsel sağlık ürünlerini kullanabilirsiniz.

166 ürün bulundu
166 parçadan 1 - 23 arası gösteriliyor.