ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

SAĞLIK KÖŞESİ

Diyetisyen Gonca Yaşar
Dr. Tahir Oruç
Dr. Özgür Sayın

Fırsatlar

Güneş Ürünleri ve Kremleri

Clinique Kampanya

Jane Kampanyası

Bu ürünler ile kargo bedava

Bu ürünler ile kargo bedava

Corega Diş Protezi Yapıştırıcı Toz Ultra 20gr

8407

Markası : Corega

0 Item Items

Corega Diş Protezi Yapıştırıcı Toz Ultra ürününe, uygun fiyata sahip olmak için, bu sayfadan sipariş verebilir ve güvenle kullanmaya başlayabilirsiniz.

Daha fazla detay

9.04 TL KDV DAHİL

0
1

Bu ürünü satın alarak puan toplayabilirsiniz 90 Alışveriş puanı. Sepetinizde toplanacak 90 puan İndirim kuponları toplam tutarı : 0.09 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
Aynı zamanda 150TL ve üzeri alışverişlerde KARGO BEDAVA !
Kargo ücretimiz Tüm Türkiye' ye 3,95 TL dir.
Ürün Avantajları
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Corega Diş Protezi Yapıştırıcı Toz Ultra 20gr

Ağız vediş sağlığıkişisel bakım açısından çok önemli bir yer tutmaktadır. Gerek kendi sağlığımız gerekse dışarıdan nasıl göründüğümüz konusunda diş ve ağız bakımı ihmal edilmemesi gereken bir husustur.
Diş ve ağız sağlığımızı en az bizim kadar düşünen ve her bakımdan rahat etmemizi amaçlayanCoregabu konuda pek çok ürünü bizlere sunmaktadır.
Diş eksikliği sebebiyle yaşanan sıkıntıdan kurtulmaya yardımcı olmak için kullanılan protezlerin çok iyi bir şekilde korunması gerekmektedir.Corega Diş Protezi Yapıştırıcı Toz Ultra 20 grsizlere bu korumayı sağlamaya yardımcı olmak için üretilmiştir. Protez kullanımını kolaylaştırmaya ve protezinizin uzun ömürlü olmasını sağlamaya yardımcı olmak için üretilen bu yapıştırıcı toz; sağlıklı ve rahat bir ağız yapısına sahip olmanıza yardım eder.

Corega, diş ve diş protezlerinin sağlığı ve temizliği içinçalışır. Ürünlerini doğal ve bitkisel içeriklerden elde eder. Protezlerinkorunması, bakımı ve sağlığı oldukça önemli bir konudur. Corega protez bakımıve sağlığı için çeşitli ürünler sunar. Temizleyici tablet, beyazlatıcı tabletve yapıştırıcı toz/kremleri bulunur.

Kullanım Şekli:
Diş protezinizi temizleyip duruladıktan sonra ıslakken, protezin diş eti ve damakla temas eden yüzeylerine tozdan hafifçe serpin. Ardından diş protezinizi sıkıca yerine yerleştirin.31 May. 2014
(5/5
Başlık :
alternatifi yok sanırım piyasada
(Corega Diş Protezi Yapıştırıcı Toz Ultra 20gr)

 Report abuse
13 Mar. 2014
(5/5
Başlık :
corega eczanelerden cok daha ucuza burada
(Corega Diş Protezi Yapıştırıcı Toz Ultra 20gr)

 Report abuse