ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

SAĞLIK KÖŞESİ

Diyetisyen Gonca Yaşar
Dr. Tahir Oruç
Dr. Özgür Sayın

Fırsatlar

Clinique Kampanya

Jane Kampanyası

Bu ürünler ile kargo bedava

Bu ürünler ile kargo bedava

Mamajoo Biberon Emziği 2li %0Bpa S-No:1 0+

16414

Markası : Mamajoo

0 Item Items

İndirimli fiyatı ile bu sayfadan sipariş edebileceğiniz Mamajoo Biberon Emziği 2li %0Bpa S-No:1 0+, bebeğinizin doğumundan itibaren kullanabileceğiniz, doğal emme hissi vermeye yardımcı esneme özelliğine sahiptir.

Daha fazla detay

12.2 TL KDV DAHİL

Bu ürünü satın alarak puan toplayabilirsiniz 121 Alışveriş puanı. Sepetinizde toplanacak 121 puan İndirim kuponları toplam tutarı : 0.12 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
Aynı zamanda 150TL ve üzeri alışverişlerde KARGO BEDAVA !
Kargo ücretimiz Tüm Türkiye' ye 3,95 TL dir.
Ürün Avantajları
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Mamajoo Biberon Emziği 2li %0Bpa S-No:1 0+ :

Mamajoo Biberon Emziği 2li %0Bpa S-No:1 0+ :

Bebeğinizin doğumundan itibaren kullanabileceği silikonemzikler yavaş akış hızına sahiptir.

Doğal emme hissi sağlayan helezonlar bebeğin çekmesine göreesneme yapar.

Çoğunlukla anne sütü ile beslenen bebekler için üretilmişolan emzikler, bebeğin biberonla beslenmenin sağladığı rahatlığa alışmamalarıiçin yavaş akış hızına sahiptir ve bu sayede bebeğin rahatlığa alışarak annememesini bırakmasını önlemeye yardımcıdır.

Bebek için en değerli besin anne sütüdür, anne sütününiçeriği bebeğin fiziksel ve ruhsalgelişimine olumlu katkılar sağlamaya yardımcı olur.

Bebekler, bazen anne memesi almazlar, ya da annenin sütügelmeyebilir, yetersiz olabilir bu gibi durumlarda kullanabileceğinizbiberonlar, bebeğin içinde bulunduğu ay ya da yaşa uygun olmalıdır.

Ürünün sahip olduğu antikolik valf sistemi de bebeğinbeslenirken hava yutmasını önlemeye ve bu şekilde oluşabilecek gazsancılarını engellemeye yardım eder.

Silikondan tasarlanmış olan biberon emzikleri şeffafyapıdadır ve kolay temizlenebilir özelliktedirler, deforme olmaları zordur,kaynatmaya ve sterilize edilmeye uygundur ve BPA içermez.

Pürüzsüz ve yumuşaktırlar. Ayrıca ısıya dayanıklı olduğuiçin hijyen sağlanması kolay olur. Koku ve tadı yoktur. Silikon dişe fazladayanıklı değildir, tahriş olduğunda hemen yenilenmesi gereklidir ve emziklerinbebeğe verilmeden önce sağlamlığının her seferinde kontrol edilmesigerekmektedir.

Mamajoo Biberon Emziği 2li %0Bpa S-No:1 0+ :

Emzikler saklama kutusu ile satılmaktadır ve bu daihtiyacınız olan hijyeni sağlamak için yardım eder, saklama kabı da kaynatmayave sterilize edilmeye uygundur, emzikleri kullanmadığınız zaman kaplardasaklayabilirsiniz.

Mamajoo ürünlerinin hepsi ISO 9001 belgelidir ve en sonteknoloji ürünleri kullanılarak Avrupa Birliği Standartlarına uygun olaraküretilmektedir ve ürünleri BPA içermez.

Grup Baby'nin kardeş şirketi, ABC lisans tarafındanüretilmektedir.

Ürün çeşitliliği biberonlar, emzikler, biberon emzikleri,biberon kapatma halkaları, eğitici biberon kulpları, anne sütü ve mama saklamakapları, emzikler, göğüs pompaları, silikon göğüs ucu koruyucular, göğüspedleri, biberon ve mama ısıtıcıları, buharlı sterilizörler gibi bebeğinizibüyütürken işinizi kolaylaştıracak farklı ürünleri bulunmaktadır.

Bebeğiniz için 19 yıldır hep eniyisi hep en kalitelisi.

Emzikler sık sık değiştirilmelidirler. Her kullanımdan öncesağlamlığı kontrol edilmelidir.

Mamajoo Biberon Emziği 2li %0BpaS-No:1 0+ , Turuncu Kasa’da satılan ve ucuz fiyata sahip olan bir üründür.