ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

SAĞLIK KÖŞESİ

Diyetisyen Gonca Yaşar
Dr. Tahir Oruç
Dr. Özgür Sayın

Fırsatlar

Sonbahar

Sonbahar

3 Al 2 Öde

Güneş Ürünleri ve Kremleri

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Bu ürünler ile kargo bedava

Bu ürünler ile kargo bedava

Kredi Kartı Hakkında

Otifleks Bone

10167

Markası : Otifleks

0 Item Items

Havuzda ve denizde kullanmak üzere tasarlanmış olan, Otifleks Boneyi, ucuz fiyata satın almak için, sayfamızdaki indirim kampanyalarını takip edebilirsiniz.

Daha fazla detay

10 TL

Kazanacağınız puan 100 tupara Toplam tutarı: 0.10 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
30TL ve üzeri alışverişlerde ARAS ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS ve PTT kargo ile 4,95 TL, YURTİÇİ kargo ile 6,95 TL dir.
Ürün Avantajları

Otifleks Bone

otifleks bone

Yirminci yüzyılın başlarında boneler kauçuk tabanlı kumaşlardan üretilmeye başlandı. 1920’lerde boneler latexten üretiliyordu. Bu yıllardaüretilmeye başlanan pilot başlığı tarzındaki boneler oldukça ilgi görmüştür.1940lara gelindiğinde 2.Dünya Savaşı ile birlikte boneler eritilerek orduda ekipman olarak kullanılmaya başlandı. Bu yılda boneye sahip olanlar pek nadirdi.

40 larda ve 50 lerde genç kızlar saç modellerini korumak için suya bonesiz girmemeye başladı. 1950 lerde desenli boneler oldukça ilgi çekti. 1960 larda ise çiçek desenli boneler moda oldu. Havuzlarda kulak tıkaçları da üretmektedir. Farklı boyutlardaki kulak tıkaçları suda, denizde, havuzda ve uyurken kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Suya girerken kulaklarınızı korumaya yardım eder. Bone ise hemkulakları hem de saçları sudan korumaya yardımcı olur. Boyalı kişiler boyanın akmasını istemez veya bazı kişiler saçlarının ıslanmasını istemez. Bu gibi durumlarda bone kullanılabilir.

Bone genellikle saçları yüzme havuzunun klorundan korumaya veya uzun saçların yüze gelmesini önlemeye yardımcı olmak için kullanılır. Açık denizlerde yüzen kişiler tekne ve sörfçüler tarafından fark edilebilmek için bone kullanır.

Otifleks Bone, uygun ve ucuz fiyatıyla sitemizden satın alabilirsiniz.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız