ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

SAĞLIK KÖŞESİ

Diyetisyen Gonca Yaşar
Dr. Tahir Oruç
Dr. Özgür Sayın

Fırsatlar

Güneş Ürünleri ve Kremleri

3 Al 2 Öde Kampanyaları

Bebek Giyim Kategorisi

Kampanyalar

Jane Kampanyası

Bu ürünler ile kargo bedava

Bu ürünler ile kargo bedava

Perricone MD Cold Plasma Eye

4172

Markası : Perricone MD

2 Item Items

Bu sayfadan indirimli fiyatı ile sipariş edebileceğiniz Perricone MD Cold Plasma Eye, göz çevresindeki şişlik, morluk, kırışıklıkları ve halkaları azaltmaya, aydınlanma etkisi sağlamaya yardımcıdır.

Daha fazla detay

613.00 TL KDV DAHİL

459.75 TL KDV DAHİL

25% indirim

- +

0
1

Bu ürünü satın alarak puan toplayabilirsiniz 4597 Alışveriş puanı. Sepetinizde toplanacak 4597 puan İndirim kuponları toplam tutarı : 4.60 TL.


Bu ürün sepetinizde varsa KARGO BEDAVA fırsatı yakalarsınız.
Ürün Avantajları
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Perricone MD Cold Plasma Eye : - Göz Çevresi Temizleyici

4172

Cildimizi, vücudumuzu saran ve koruyan bir yapıdır. Bizi dış etmenlere karşı korur. Sürekli yenilenme ve onarım halindedir. Cildimize gereken bakım ve özeni sağlamalıyız. Düzenli yapacağımız bakımlar cildimizin geleceğine de yatırımdır. Yaşlanma belirtilerini geciktirir. Çizgilenme ve kırışıklıkları azaltır.

Göz çevresi, hassas bir bölgedir. Yorgunluk ve yaşlılık belirtilerine ilk burada rastlanır. Torbalanmalar, halkalanmalar, morluklar,şişlikler, kırışıklıklar, çizgilenmeler tüm bu sorunlar bayanları çok rahatsız eder.

Dr. Perricone tarafından geliştirilen Perricone MD markası,yaşlılık belirtilerine karşı savaşır. Cildi sıkılaştırmaya, sarkmaları toparlamaya yardım eder. Böylelikle genç ve diri bir cilt görünümü kazandırmaya yardımcı olur.

Perricone MD Cold Plasma Eye, göz çevresi bakım kremi.

*Göz çevresindeki şişlik, morluk ve halkaları azaltmada,

*Göz çevresini aydınlatmada,yardımcıdır.

*Yaşlılık belirtileri ile savaşmaya

*Cold Plasma Taşıyıcı Sistemiyle formüle edilmiştir.

Göz çevresinin yenilenmesini ve onarımını sağlamaya yardım eder. Canlılık ve güzellik kazandırmaya yardımcı olur.

Cilt sarkmalarını toparlamaya, cildi sıkılaştırmaya yardımcıdır. Yorgun görünüm izlerini silmeye, genç ve diri bir görünüm sunmaya yardım eder.

Göz çevresi halkalanmaları, morlukları, şişlikleri ve torbalanmaları gidermeye yardımcı olur.

Solgun ve donuk görünüm izlerini silerek, sağlıklı ve sıkı bir cilt görünümü kazandırmaya yardım eder.

Kullanım Şekli:

Günde 2 kez, temiz cilde göz altı ve göz çevresine masajla uygulayın.

Perricone MD Cold Plasma Eye, indirimli fiyatıyla sitemizden alabilirsiniz. Ucuzluk ve kalitenin adresi Turuncukasa’da.

Benzer Ürün Tavsiyesi

Göz ve dudak sorunları için kullanabileceğiniz bir başka ürün ise Perricone MD Kapatıcı, sıkılık, pürüzsüzlük, canlılık, berraklık kayıpları, lekeler, cilt yapısında bozulmalar, göz ve dudak kenarındaki çizgiler, renk tonu farklılıkları, çizgi ve kırışıklıklarda gidermeyi sağlamaya yardım eder.Sağlıklı, genç ve diri cilt görünümü kazandırmaya yardımcı olur.