ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

SAĞLIK KÖŞESİ

Diyetisyen Gonca Yaşar
Dr. Tahir Oruç
Dr. Özgür Sayın

Fırsatlar

Sonbahar

Bkm Express

3 Al 2 Öde

Güneş Ürünleri ve Kremleri

Bebek Giyim Kategorisi

Kampanyalar

Jane Kampanyası

Bu ürünler ile kargo bedava

Bu ürünler ile kargo bedava

Kredi Kartı Hakkında

TePe Compact Tuft Diş Fırçası

17073

Markası : TePe

0 Item Items

Diş fırçalarının ulaşamadığı yerlerde temizlik yapmaya yardımcı olabilecek, TePe Compact Tuft Diş Fırçası, sayfamzıda ucuz fiyata satılmaktadır.

Daha fazla detay

14.90 TL KDV DAHİL

13.41 TL KDV DAHİL

10% indirim

- +

0
1

Bu ürünü satın alarak puan toplayabilirsiniz 134 Alışveriş puanı. Sepetinizde toplanacak 134 puan İndirim kuponları toplam tutarı : 0.13 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
Aynı zamanda 150TL ve üzeri alışverişlerde aras kargo ile KARGO BEDAVA !
Kargo ücretimiz Tüm Türkiye' ye aras ile4,95 TL, yurtiçi kargo ile 6,95 TL dir.
Ürün Avantajları
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

TePe Compact Tuft Diş Fırçası :

TEPE Compact Tuft Diş Fırçası

Marka Adı : TePe

Ürün Adı : TePe Compact Tuft Diş Fırçası

Ürün Miktarı : 1 adet

Ürün Özellikleri :Ergonomik sapı ve yuvarlatılmış küçük , açılıfırçası ile normal diş fırçalarının ulaşamadığı bölgelerde ve yamuk, çarpık,yirmilik dişlerin temizlenebilmesi için kullanılabilir.

Kubbe şeklindeki yapısı ile kompakt fırçadır ve ağıziçindeki zorlu bölgelerde, yirmilik dişler, çarpık dişlergibi sıradan diş fırçalarının ulaşamadığı bölgelerde de tam temizlik sağlamayayardımcı olur.

Ağız içerisinde yapılacak temizlik diş, diş eti ve ağıziçerisinde sağlık için çok önemlidir ve sıradan diş fırçaları ile her ağızdatam temizlik sağlamanız zor olacaktır.

İmplantların temzilenmesi de zor ve önemlidir. TePe markası dafarklı ihtiyaçlarınıza özel diş ve ağız temizliği ürünleri tasarlamaktadır.

TePe Compact Tuft Diş Fırçası, Turuncu Kasa’da ucuz fiyatasatılan bir üründür.