Breathe Right Burun Bandı Şeffaf Küçük/Orta Boy 10 adet

Breathe Right Burun Bandı Şeffaf Küçük/Orta Boy 10 adet (S.K.T 05-2027)
Kapıda Ödeme İmkanı
  • Breathe Right Burun Bandı Şeffaf Küçük/Orta Boy 10 adet
  • Breathe Right Burun Bandı Şeffaf Küçük/Orta Boy 10 adet (S.K.T 05-2027)

Markası : Breath Right Ürünlerini Gör

12047

810071800405

5/1
59.9 TL
1810
Kişinin Favorisi
Stok Durumu: Stokta yok

Breathe Right Burun Bandı Şeffaf Küçük/Orta Boy 10 adet

Marka Adı: Breathe Right

Ürün Adı: Breathe Right Burun Bandı Şeffaf Küçük/Orta Boy 10 adet

Ürün Miktarı: 1 paket içerisinde 10 Adet bulunmaktadır.

Ürün Özellikleri: Breathe Right burun bandı ile tıkalı burnunuzu açmaya, uyku esnasında yaşanılan horlamanın azalmasına yardımcı bir üründür. Nefes almanızı kolaylaştıran bu küçük bant sayesinde geçici ferahlık yaşamanıza neden olur. Tüm cilt tipleri uygulayabilir. Burun bandı şeffaf renktedir.

Sonuç: Burun kanallarının açılmasını ve düzgün nefes alıp verebilmenizi sağlar. Bol nefesli bir gün geçirmek artık çok kolay olacak.

Burun tıkanıklığı rahatsız edici bir durumdur. Burun tıkalıyken nefes almak zorlaştığı için oksijen alınması yetersiz kalıyor. Yeterli oksijen alınmadığı zaman da akciğerlerden karbondioksit atılamamakta ve baş ağrılarına neden olmaktadır. Yaşanılan bu rahatsızlığın verdiği tepki ise yorgunluk, uykusuzlukla sonuçlanır. Öncelikle burun tıkanıklığınız neden ileri geldiğine dair doktorunuza başvurmalısınız.Geçicide olsa burnunuzun açılmasını sağlayabilmesi için burun bantlarından yararlanabilirsiniz. Burun tıkanıklığı nemli ortamları sever. Bu yüzden odanızı nemli tutmaya çalışın.

Breathe Right Burun bandı yeniden nefes almanıza yardımcı olacak. Nefes, yaşamımızın tek ihtiyacıdır. Her şey nefes alıp vermek ile başlar.

Geceleri horlamak çok kişinin sıkıntı çektiği bir durum olmaktadır. Horlamanın verdiği gürültü sizden çok aynı çatıyı paylaştığınız kişileri rahatsız edici olmaktadır. 

Nefes alma mücadelesi çekenler için üretilen Breathe Right burun bantları daha geniş burunlar ve çoğu kişinin burun yapısına göre çeşitleri mevcuttur. 5-12 yaş arası çocukların burunları içinde tasarımı mevcuttur. Burnunuzun yapısına göre tercih etmelisiniz.

Kullanım Şekli: Uygulamadan önce cildinizi öncelikle yağdan arındırın. İki ucunda yapışkan kısımlar, burun deliğinin üst ve yan kısımlarına gelecek şekilde yapıştırılır. 12 saatten fazla kullanılmaz.

Breathe Right Burun Bandı Turuncu Kasa’da indirimli fiyata satılmaktadır. Siz de sitemizdeki indirim kampanyalarını takip edebilirsiniz.

Yorumlar

Ürün Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın

Breathe Right Burun Bandı Şeffaf Küçük/Orta Boy 10 adet

59.9TL
Fırsat Ürünlerini Kapat Fırsat Ürünleri.
whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim