Breathe Right Burun Bandı Şeffaf Normal Boy

12047

Markası : Breath Right

Barkod : 757145006083

0 Item Items

Hassas ve kuru ciltler için özel olarak tasarlanmış olan, Breathe Right Burun Bandını, Şeffaf formu ve normal boy özelliği ile bu sayfadan ucuz fiyata satın alabilirsiniz.

Daha fazla detay

30 TL

Kazanacağınız puan 300 tupara Toplam tutarı: 0.30 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
99TL ve üzeri alışverişlerde MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS, MNG ve PTT kargo ile 5,95 TL dir.

Bu ürüne bakanlar bu ürünlere de baktılar

Next Previous

Breathe Right Burun Bandı Şeffaf Normal Boy

Marka Adı: Breathe Right

Ürün Adı: Breathe Right Burun Bandı Şeffaf Normal Boy

Ürün Miktarı: 1 paket içerisinde 10 Adet bulunmaktadır.

Ürün Özellikleri: Breathe Right burun bandı ile tıkalı burnunuzu açmaya, uyku esnasında yaşanılan horlamanın azalmasına yardımcı bir üründür. Nefes almanızı kolaylaştıran bu küçük bant sayesinde geçici ferahlık yaşamanıza neden olur. Tüm cilt tipleri uygulayabilir. Burun bandı şeffaf renktedir.

Sonuç: Burun kanallarının açılmasını ve düzgün nefes alıp verebilmenizi sağlar. Bol nefesli bir gün geçirmek artık çok kolay olacak.

Burun tıkanıklığı rahatsız edici bir durumdur. Burun tıkalıyken nefes almak zorlaştığı için oksijen alınması yetersiz kalıyor. Yeterli oksijen alınmadığı zaman da akciğerlerden karbondioksit atılamamakta ve baş ağrılarına neden olmaktadır. Yaşanılan bu rahatsızlığın verdiği tepki ise yorgunluk, uykusuzlukla sonuçlanır. Öncelikle burun tıkanıklığınız neden ileri geldiğine dair doktorunuza başvurmalısınız.Geçicide olsa burnunuzun açılmasını sağlayabilmesi için burun bantlarından yararlanabilirsiniz. Burun tıkanıklığı nemli ortamları sever. Bu yüzden odanızı nemli tutmaya çalışın.

Breathe Right Burun bandı yeniden nefes almanıza yardımcı olacak. Nefes, yaşamımızın tek ihtiyacıdır. Her şey nefes alıp vermek ile başlar.

Geceleri horlamak çok kişinin sıkıntı çektiği bir durum olmaktadır. Horlamanın verdiği gürültü sizden çok aynı çatıyı paylaştığınız kişileri rahatsız edici olmaktadır. 

Nefes alma mücadelesi çekenler için üretilen Breathe Right burun bantları daha geniş burunlar ve çoğu kişinin burun yapısına göre çeşitleri mevcuttur. 5-12 yaş arası çocukların burunları içinde tasarımı mevcuttur. Burnunuzun yapısına göre tercih etmelisiniz.

Kullanım Şekli: Uygulamadan önce cildinizi öncelikle yağdan arındırın. İki ucunda yapışkan kısımlar, burun deliğinin üst ve yan kısımlarına gelecek şekilde yapıştırılır. 12 saatten fazla kullanılmaz.

Breathe Right Burun Bandı Turuncu Kasa’da indirimli fiyata satılmaktadır. Siz de sitemizdeki indirim kampanyalarını takip edebilirsiniz.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
17 Ağu. 2013
(5/5
Başlık :
Nefes alıp vermede çektiğim sıkıntıyı büyük oranda giderdi. Bu problemi yaşayan herkese tavsiye ederim.
(Breathe Right Burun Bandı Şeffaf Normal Boy)

 Report abuse