Chicco Kız Güneş Gözlüğü 12+ Ay - Juno

Kapıda Ödeme İmkanı

Chicco Kız Güneş Gözlüğü 12+ Ay - Juno

Markası : Chicco Ürünlerini Gör

2728

Barkod : 0

5/1
89.9 TL

12 ay ve üzeri çocukların kullanabileceği, Chicco Kız Güneş Gözlüğü- Juno ürününü, bu sayfadan indirimli fiyata satın almak için, sayfamızdaki kampanyaları takip edebilirsiniz.

Adet
458 Kişinin Favorisi
Stok Durumu: Stokta yok

150TL ve üzeri alışverişlerde Sürat Kargo ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS Kargo 7,95TL , Sürat ve PTT kargo ile 5,00 TL dir.
 

Güvenli Ödeme

 

Kapınıza Kesintisiz Teslimat

 

İade ve Değişim Hakkı

Chicco Kız Güneş Gözlüğü 12+ Ay – Juno 

2728

Bebekler,savunmasızdır ve zararlı olabilecek herşeyden korunması gereklidir. Etkili korumalar ve gerekli bakımları için kaliteli ve özel ürünlerin yardımı gerekmektedir.Güneş de zararlı UV ışınları ile çocuklar için bir tehlike oluşturabilmektedir.

Özellikle küçük çocukların,bebeklerin cildini olduğu kadar, gözlerini de güneşin zararlı UV ışınlarına karşı korumak gerekir.

Yaz mevsiminde polarize camlara sahip güneş gözlüğü yardımı ile bebeklerinizin gözlerini korumaya yardımcı olabilirsiniz. Özellikle de çocukların Ultraviyole ışınlardan daha da fazla etkilendiği söylenmektedir. Hatta kış aylarında bile gözleri, güneşten korumak önemlidir.Açık renk gözler ise daha da hassatır.

Güneşin ultraviyole ışınları, görmeyi etkileyecek, görme bozukluklarına yol açabilecek hasarlara neden olabilir ve sıcaklık da gözler için son derece zararlı olabilmektedir.

Chicco Kız Güneş Gözlüğü 12 Ay+ – Juno, kız çocukları tarafından beğenilerek kullanılabilecek şık bir şekilde dizayn edilmiştir. 1 Yaşını dolduran çocuğunuz için güvenle kullanabileceğiniz bir güneş gözlüğüdür.

EEC standartlarına uygundur, bebeğin yaşına göre yapılmıştır.

Chicco güneş gözlüklerinin, farklı yaş durumuna ve erkekçocuklarının kullanımına da uygun renk ve boyut seçenekleri mevcuttur.

Camları polarizedir, güneş ışınlarını absorbe etmeye yardım eder.

Darbelere dayanıklı olarak üretilmiştir. Gözlük çerçevesi vesapları, yumuşak olarak üretilmiştir.

Chicco Kız Güneş Gözlüğü 12+ Ay – Juno bebeğinizin gözlerinihem sıcaktan hem de güneşin ultraviyole ışınlarından korumaya yardımcı olur.

Yaz aylarında olduğu gibi, kış aylarında da çocuklarınızınhem cildini hem de gözlerini güneşten koruyunuz.

2728

1960 yılının başlarında İtalya 'da çocuk nüfusundaki hızlıartış, Chicco markasının çıkmasına neden olmuştur.

Bu firma, dünyadaki çocukların farklı ihtiyaçlarını en iyişekilde karşılayabilmek amacıyla, özellikle yeni doğmuş bebeklere yönelik, gıdave tıp alanı hariç, her türlü ihtiyaç için ürünler geliştirmişlerdir.

Çocukların bakımı, korunması önemlidir; kaliteli ve uygunürünler kullanarak çocukları koruyunuz ve gelişimlerine olumlu desteksağlayınız.

Chicco Kız Güneş Gözlüğü 12 Ay+ - Juno, sitemizde satılanuygun fiyata sahip bir üründür.

Turuncu Kasa’da ucuz fiyatlar ve kaliteli ürünler bulunmaktadır.

Yorumlar

Ürün Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın

Chicco Kız Güneş Gözlüğü 12+ Ay - Juno

12 ay ve üzeri çocukların kullanabileceği, Chicco Kız Güneş Gözlüğü- Juno ürününü, bu sayfadan indirimli fiyata satın almak için, sayfamızdaki kampanyaları takip edebilirsiniz.

Chicco Kız Güneş Gözlüğü 12+ Ay - Juno