Milupa Aptamil Conformil 2 Mama 300 gr
  • Milupa Aptamil Conformil 2 Mama 300 gr

Milupa Aptamil Conformil 2 Mama 300 gr

#HayatEveSığar
Siparişleriniz Hijyen Kurallarına Uygun, Kesintisiz Kapınıza Gelsin!

Markası : Milupa

1582

Barkod : 8712400748087

₺62,95

Milupa Aptamil Conformil 2 Mama 300 gr'ı bu sayfadan ucuz fiyata sipariş verebilir ve bebeğinize 6. aydan itibaren biberon ya da alıştırma bardakları ile içirebilirsiniz.

Adet

 

Güvenli Ödeme

 

Kapınıza Kesintisiz Teslimat

 

İade ve Değişim Hakkı

Milupa Aptamil Conformil 2 Mama 300 gr

1582

Marka Adı: Milupa

Ürün Adı: Milupa Aptamil Conformil 2 Mama

Ürün Miktarı: 300 gr

Ürün Özellikleri: Bebeklerde 6.aydan itibaren kullanılan devam mamasıdır, biberonla kullanılabilmektedir. ek gıdalarla beslenmeye geçiş yapan bebeklerin kullanması için idealdir. Su ile karıştırılarak hazırlanır. Bebek geliştikçe ihtiyaçları da artar. Milupa aptamil Conformil 2 Mama, bebeğin beslenmesine yardımcı olmak için geliştirilmiştir.

Sonuç: Altı aydan itibaren bebeklerin beslenmesinde kullanılabilecek bir biberon mamasıdır.

Kullanım Şekli: Mama suyunu 10 dakika kaynatıp, soğumaya bırakın. Yeterli miktarda suyu biberona koyduktan sonra, kutunun üzerindeki tarife uygun olan miktarda mamadan, suya ilave ediniz. Biberonu iyice çalkaladıktan sonra, mamanın sıcaklığını montrol ederek, bebeğe verebilirsiniz.

İçerik: Arttırılmış B(beta) pozisyonundaki palmitik asit içeriğine sahiptir.İlk 6 aya kadar anne sütüyle beslenen bebeklere, 6 aydan sonra ek gıdalarla takviyeler yapılmalıdır. Büyümeye başladıkça bebeklerin hareketleri artar ve daha fazla enerjiye gereksinim duyarlar. Bunun için de ek gıdalar verilir.

Milupa Aptamil Conformil 2 Mama 300 gr,bebeklerin biberonla beslenerek tüketebileceği Conformil mamadır.

Sulu mamalar, biberon maması diye adlandırılırlar, isterseniz bebeğinizin yaşına veya içinde olduğu aya uygun olarak damlatmaz bardaklarla, pipetle, ya da bir şeyler içmek için tasarlanmış diğer aksesuarlarla verilebilir.

Bebekler büyüdükçe farklı lezzetleri denemek isterler, ancak bazı bebekler yeni tatlara daha zor alışırlar, eğlenceli ve renkli aksesuarlar, çeşitli tabak, bardak, kaşık, çatal, biberon, alıştırma bardakları beslenme saatlerinin daha kolay geçmesine yardım edebilirler.

Mama, prebiyotik lif karışımı ilavelidir.

Milupa doğumdan itibaren bebekler için pek çok farklı mama çeşitleri tasarlamıştır. Bebeğin büyüme ayına göre farklı lezzetlere sahip olan mama çeşitlerinden bebeğinizin sevebileceklerini seçebilirsiniz.

Mamalar, kaşık mamaları, biberon mamaları olarak bulunur, ayrıca çeşitli meyve ve sebze püreleri, çorbalar da bebeğinizin sevebileceği lezzetlerle hazırlanmıştır. Hızlı ve pratik hazırlama olanağı ile evinizin dışında bile rahatlıkla bebeklerinizi besleyebilir ve lezzetli öğünler sunabilirsiniz.

Bebekler genellikle 6. aydan itibaren ek gıdalara geçerler ve büyüdükçe yiyebilecekleri besinler çeşitlenir. Bebeğin içinde bulunduğu ay durumuna göre beslenmesine dikkat edilmelidir.

Bazen de gelişme durumlarına göre ek gıdaya geçme dönemleri değişiklik gösterebilmektedir.

Bebeğe mama hazırlarken, hijyen kurallarına dikkat edilmesi gerekir. Çünkü iyi temizlenmeyen biberonlar, bebeğin sağlığı açısından oldukça zararlı olabilmektedir.

Bebeğiniz için mama hazırlığına geçmeden önce muhakkak ellerinizi yıkamanız gerekir. Biberon emziği ve kapağının da on dakika gibi bir süre kaynatılması, temizlik açısından önemlidir.

Milupa Aptamil Conformil 2 Mama 300 gr, indirimli fiyatıyla Turuncu Kasa' dabulabilirsiniz.

1582

Özel Referanslar

Yorumlar

Giriş yaparak ilk yorumu yazan siz olun

Write your review

Milupa Aptamil Conformil 2 Mama 300 gr

Milupa Aptamil Conformil 2 Mama 300 gr'ı bu sayfadan ucuz fiyata sipariş verebilir ve bebeğinize 6. aydan itibaren biberon ya da alıştırma bardakları ile içirebilirsiniz.

Write your review

kategorideki diğer ürünler: 16