Filtre

Fiyat

Fiyat

  • ₺89,00 - ₺297,00

Turuncukasa Blog

Sunlife MultiVitamin

Vitawin Maxiwin Vitamin C

Sambucol Plus Efervesan 15 Tablet

Uni Baby Yenidoğan Islak Pamuk Mendil 3x40'lı Paket

Newessentials Ürünleri ve modelleri Turuncukasa da

Nuxe Nuxuriance Ultra Ürünleri

Aktif filtreler

NUXE NUXURİANCE ULTRA ÜRÜNLERİ

Nuxe Nuxuriance Ultra ürünleri, cildin genel yaşlanma belirtilerinin görünümünü hafifletmeye, cilde daha genç ve sağlıklı bir görünüm kazandırmaya yardım etmek üzere geliştirilmiş global yaşlanma karşıtı bir cilt bakım serisidir. Ürünler, ciltte botoks etkisi yaratmaya, derin çizgi ve kırışıklık görünümünü hafifletmeye, cildin sarkma ve gevşemesinin önüne geçmeye, cilde sıkılık kazandırmaya yardım eder. Cildin daha genç ve sağlıklı bir görünüm kazanmasını sağlamaya çalışır. Esnekliğini kaybetmiş olan cilde esneklik kazandırmaya, cildin yeniden şekillendirilmesini, yeniden yapılandırılmasını, sarkma görünümünün toparlanmasını sağlamaya destek olur. Yaşlanma belirtilerinin görünümünü hafifletmeye yardım eden ürünler, cildin sıkılaşmasını, gençleşmesini destekler.

Nuxuriance Ultra ürünleri, cildin derinlemesine beslenmesini, güçlenmesini sağlamaya çalışır. Cildi global yaşlanma etkilerine karşı korumaya, yaşlanmaya karşı güçlü bir cilt yapısı oluşturmaya yardım eder. Cildin kırışıklık, çizgi oluşumu, leke gibi yaşlanma belirtilerini hafifletmeye, daha genç, daha taze görünen bir cilt elde etmeye yardım eder. Nuxuriance ürünleri olgun ciltlerin kullanımına uygundur.

Nuxuriance Ultra ürünleriden cilt tipinize ve ihtiyacınıza uygun olanları seçerek olgun cildinizde güvenle kullanabilirsiniz.