Supradyn Koenzim Q10 Multivitamin 30 Tablet

Supradyn Koenzim Q10 Multivitamin 30 Tablet
Kapıda Ödeme İmkanı
  • Supradyn Koenzim Q10 Multivitamin 30 Tablet

Supradyn Koenzim Q10 Multivitamin 30 Tablet

Markası : Bayer Ürünlerini Gör

42721

Barkod : 8699546090396

55
30%
İNDİRİM
89.90 ₺ 62.93 TL

 Supradyn Koenzim Q10 Multivitamin 30 Tablet film kaplı  multivitamin, mineral ve koenzim Q10 içeren takviye edici gıdadır.

Adet
455 Kişinin Favorisi

150TL ve üzeri alışverişlerde Sürat Kargo ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS Kargo 7,95TL , Sürat ve PTT kargo ile 7,95 TL dir.
 

Güvenli Ödeme

 

Kapınıza Kesintisiz Teslimat

 

İade ve Değişim Hakkı

Ürün Adı: Supradyn Koenzim Q10 Multivitamin 30 Tablet

Marka Adı: Bayer

Ürün Miktarı: 30 tablet

Ürün Özellikleri:

- Sağlıklı kalmak ve verimli çalışabilmek için vücut her gün belli miktarda vitamine ihtiyaç duyar. Vitaminler çeşitli besinlerde bulunan kimyasal bileşiklerdir. Beslenme alışkanlıklarında yapılan yanlışlık, yeterli güneşe çıkmama, stres ve sağlıksız yaşam vitamin eksikliğinin oluşmasına sebep olan etkenlerdir. Vücut besinlerle ihtiyacı olan multivitamini alamıyorsa eksikliğin mutlaka takviye gıdalarla desteklenmesi gerekir.

- Sağlığımız açısından oldukça önemli olan multivitaminleri ve besin takviyelerini kullanırken bilinçli olmanız gerekir. Vücudun neye ihtiyacı varsa sadece o besin takviyesi, belirlenen dozlarda alınmalıdır.

- Bayer ürünlerinden biri olan Supradyn Koenzim Q10 Multivitamin 30 Tablet, vücudunuzun ihtiyacı olan vitamin ve minerallerin karşılanmasını destekleyen takviye edici gıdadır.

- İçeriğinde bir çok vitamin ve mineral barındıran tablet, Koenzim Q10 ile formüle edilmiş gıda takviyesidir.

- Koenzim Q10 doğal olarak vücutta bulunan bir enzimdir ve yaşın ilerlemesiyle azalır. Bu nedenle vücudun ihtiyacı olan bu enzim gıdalarla ya da beslenme yoluyla alınamıyorsa takviye gıdalarıyla vücuda alınmalıdır. Son zamanlarda en popüler besin takviyesi haline gelen Koenzim Q10, güçlü bir antioksidandır.

- Koenzim Q10 içeriği sayesinde Supradyn All Day Multivitamin 30 Tablet, vücuda enerji vermeye destek olarak yorgunluk ve halsizlik gibi durumların azaltılmasında oldukça etkilidir. İçeriğinde bulunan diğer vitamin ve mineraller ise, cildin korunmasına, bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna, normal enerji oluşum metabolizmasına ve kemiklerin korunmasına katkı sağlar.

- 12 farklı vitamin ve 10'dan fazla mineral içeren Supradyn gıda takviyeleri tablet, saşe ve suda eriyen efervesan tablet formunda bulunmaktadır. Supradyn Koenzim Q10 Multivitamin de tablet formda bir üründür.

- 30 film kaplı tabletten oluşan ürünün, başka bir gıda takviyesi ile kullanılmaması önerilir.

- Koenzim Q10 Multivitamin Tabletin de, diğer takviye edici gıdalar gibi beslenmenin yerine geçmeyeceği unutulmamalıdır.

Kullanım Şekli: Günde bir tablet 1 bardak su ile alınır. İçerisinde yağda çözülen vitaminler de olduğu için yemeklerle alınması önerilir.

Kullanım Sıklığı: Tavsiye edilen günlük dozu aşmayınız. Çocukların erişemeyeceği yerde, ambalajında muhafaza ediniz.

Bayer çatısı altında yer alan Supradyn, Türkiye ve farklı ülkelerde en çok tercih edilen multivitaminler arasında yer almaktadır. Vücudunuzun ihtiyacı olan vitamin ve mineralleri karşılamak için tercih edebileceğiniz Supradyn Koenzim Q10 Multivitamin 30 Tablet'i ve markanın diğer gıda takviyelerini uygun fiyata Turuncu Kasa'da bulabilirsiniz.

Yorumlar

Grade 
merve sakın
03.06.2021

Kargo ve paketleme güzeldi.

Severek kullandıgım ve faydasını gördüğüm bir ürün.<br />

Grade 
rojin güneş
02.06.2021

orijinal ürün

uzun süredir kullanıyorum

Ürün Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın

Supradyn Koenzim Q10 Multivitamin 30 Tablet

 Supradyn Koenzim Q10 Multivitamin 30 Tablet film kaplı  multivitamin, mineral ve koenzim Q10 içeren takviye edici gıdadır.

Bu kategorinin en çok bakılanları

89.90 ₺ 62.93TL
whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim