ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

SAĞLIK KÖŞESİ

Diyetisyen Gonca Yaşar
Dr. Tahir Oruç
Dr. Özgür Sayın

Fırsatlar

Sonbahar

3 Al 2 Öde

Güneş Ürünleri ve Kremleri

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Bu ürünler ile kargo bedava

Bu ürünler ile kargo bedava

Kredi Kartı Hakkında

Ingrid Millet Bio-Elita Mincilift Lift Contours Facial And Neck Essence Yüz Ve Boyun Sıkılaştırıcı Serum

4639

Markası : Ingrid Millet

0 Item Items

Cilde tazelik ve parlaklık kazandırmaya yardım etmeye çalışan, Ingrid Millet Bio-Elita Mincilift Lift Contours Facial And Neck Essence serumu, bu sayfada bulabilir ve indirimli fiyatı ile hemen sipariş verebilirsiniz.

Daha fazla detay

260 TL

Kazanacağınız puan 2600 tupara Toplam tutarı: 2.60 TL.


Bu ürün sepetinizde varsa ARAS ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA fırsatı yakalarsınız.
Ürün Avantajları

Ingrid Millet Bio-Elita Mincilift Lift Contours Facial And Neck Essence Yüz Ve Boyun Sıkılaştırıcı Serum

Yüz Ve Boyun Sıkılaştırıcı Serum
Kontur Sıkılaştırıcı Yüz Esansı (Yüz ve Boyun)
Kafein, Silanol Alginat ve Buğday özü seramidleri gibi sıkılaştırıcı maddelerden oluşan değerli bir kokteyl, mat cildin mükemmel bir sıkılık ve gençlik düzeyine erişmesine yardımcı olur.
• Yüz ovalini ve çene hattını uyumlu bir şekilde yeniden belirler.
• Üst deriyi canlandırır ve kalınlaştırır.
• Cilde tazelik ve parlaklık kazandırır.
• Sarkmış cildi pürüzsüzleştirir ve sıkılaştırır.
Sabah & Akşam :Yüz hatlarını ideal bir şekilde toparlamak için gereken şey, sabah ve akşam birkaç damla MİNCİLİFT'i cilde hafifçe sürmektir. Ürünü yüzünüze hafifçe yayın. Sonra yüzün özel itina gerektiren bölgelerini - derin kırışıklıklar, yüz çevresindeki sarkık cilt, sarkmış çift çene - üst üste ve hızlıca çimdikleyin. Yüz ve boyundaki ödemi atarak rahatlatıcı hafifçe bir bastırma hareketiyle işlemi sona erdirin.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler