ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

SAĞLIK KÖŞESİ

Diyetisyen Gonca Yaşar
Dr. Tahir Oruç
Dr. Özgür Sayın

Fırsatlar

Babe

Güneş Ürünleri ve Kremleri

Bebek Giyim Kategorisi

Kampanyalar

Jane Kampanyası

Bu ürünler ile kargo bedava

Bu ürünler ile kargo bedava

Ingrid Millet P.D.C Duo Masque Face and Neck Yüz ve boyun için yenileyici kırışık karşıtı maske 3Adet

4649

Markası : Ingrid Millet

0 Item Items

Yüz ve boyun bölgesinde kullanabileceğiniz, sıkılaştırma sağlamaya çalışan, Ingrid Millet P.D.C Duo Masque Face and Neck ürününü, bu sayfada indirimli fiyata bulabilir ve 3 lü halde sipariş verebilirsiniz.

Daha fazla detay

434.25 TL KDV DAHİL

0
1

Bu ürünü satın alarak puan toplayabilirsiniz 4342 Alışveriş puanı. Sepetinizde toplanacak 4342 puan İndirim kuponları toplam tutarı : 4.34 TL.


Bu ürün sepetinizde varsa KARGO BEDAVA fırsatı yakalarsınız.
Ürün Avantajları
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Ingrid Millet P.D.C Duo Masque Face and Neck Yüz ve boyun için yenileyici kırışık karşıtı maske 3Adet

Yüz ve boyun için yenileyici kırışık karşıtı  maske 3Adet

Bio-Marin karışım, şizo-kaldırıcı karışımı ve hiyalüronik asit açısından zengin olan BİO-MARİNE DUO MASK, üst deriyi yoğun bir biçimde canlandırır.

Yoğun olarak canlanan cildiniz, anında ışıldamasını ve canlılığını geri kazanır.

Zaman geçtikçe, çizgiler ve kırışıklar yavaşça silinir