ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

SAĞLIK KÖŞESİ

Diyetisyen Gonca Yaşar
Dr. Tahir Oruç
Dr. Özgür Sayın

Fırsatlar

Güneş Ürünleri ve Kremleri

3 Al 2 Öde Kampanyaları

Bebek Giyim Kategorisi

Kampanyalar

Jane Kampanyası

Bu ürünler ile kargo bedava

Bu ürünler ile kargo bedava

Sally Hansen Miracle Cure Tırnak Soyulmalarını Engelleyici

6027

Markası : Sally Hansen

0 Item Items

Tırnak soyulmalarını engellemeye yarsımcı olan, Sally Hansen Miracle ürününü, indirimli fiyata satın almak için, sayfamızdan sipariş verebilirsiniz.

Daha fazla detay

55 TL KDV DAHİL

0
1

Bu ürünü satın alarak puan toplayabilirsiniz 550 Alışveriş puanı. Sepetinizde toplanacak 550 puan İndirim kuponları toplam tutarı : 0.55 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
Aynı zamanda 150TL ve üzeri alışverişlerde KARGO BEDAVA !
Kargo ücretimiz Tüm Türkiye' ye 4,95 TL dir.
Ürün Avantajları
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Sally Hansen Miracle Cure Tırnak Soyulmalarını Engelleyici

Sally Hansen Miracle Cure Tırnak Soyulmalarını Engelleyici

Bazı tırnakların uzaması zor olur ve zaman alır. Genellikle butırnaklar zayıf ve kırılgandır. Tırnaklarda ve tırnak etlerindeki kuruluk,soyulmalara sebep olabilmektedir. Kuruluk ve soyulmalar, sağlıklı tırnak uzamasını önleyebilir. Güçlü tırnaklara sahip olmak için tırnak eti ve tırnak bakımı yapılmalıdır. Geceleritırnak etine yapılan uygulamalar kan dolaşımını hızlandırmaya, hızlı ve sağlıklıtırnak uzamasına yardımcı olur.

Ellerin ve tırnakların temiz ve bakımlı olması kişininbakımını yansıtmaya yardım eder. Biriyle tanıştığımızda yüzüne, saçlarına ve ellerine dikkatederiz. Bakımsız, kırık ve sararmış tırnaklar, itici bir görüntüye sebep olur.

Çoğu kişi vücut ve saç bakımını, temizliğini ihmal etmez,özen gösterir. Tırnak ve tırnak eti bakımı genellikle ihmal edilir veönemsenmez. Oysa tırnaklar için de gerekli özen gösterilip, düzenli bakımyapılmalıdır. Bakımsız tırnaklarda soyulmalar, sararmalar gibi renkdeğişimleri, kırılmalar görülebilir.

Sally Hansen Miracle Cure Tırnak Soyulmalarını Engelleyici

Sally Hansen Miracle Cure Tırnak Soyulmalarını Engelleyicibakım.

Soyulan, katmanlara ayrılan, çatlayan, kuru ve kırılgantırnaklar için idealdir.

Tırnak soyulmalarına karşı etkili çözüm sunan ürün MikroMineral ve doğal proteinler içeren formüle sahiptir. Soyulma, katmanlara ayrılma ve çatlama sorunlarını gidermeye yardım eder.

*ABD'de Güzellik Ürünü Ödülü Brides

İçerik:

Mineraller, Protein, Kalsiyum, Hydrolized Wheat Protein

Kullanım Şekli:

Şişeyi çalkalayın. Ojesiz, temiz ve kuru tırnaklarauygulayın. 2 günde bir, üzerine bir kat daha sürün. 3. uygulama sonunda ojeçıkarıcı ile tırnakları temizleyin, uygulamaya baştan başlayın.

Sally Hansen Miracle Cure Tırnak Soyulmalarını Engelleyici,uygun fiyatıyla ucuzluk ve kalitenin adresi Turuncu Kasa’dan satınalabilirsiniz.

Müşterimizin yorumu onay beklemektedir.
21 Mar. 2014
(5/5
Başlık :
beğenerek kullanıyorum etkisini kısa sürede aldım.
(Sally Hansen Miracle Cure Tırnak Soyulmalarını Engelleyici)

 Report abuse
16 Mar. 2014
(5/5
Başlık :
tırnaklarımla artık barışık haldeyim.ojesiz de gezebiliyorum
(Sally Hansen Miracle Cure Tırnak Soyulmalarını Engelleyici)

 Report abuse