Bella B Wrinkle Cream Göz Çevresi ve Yüz için Kırışıklık Kremi 28gr

ZZ18280

Markası : Bella B

0 Item Items

Anne ve anne adaylarına, istedikleri gençlik ışıltısı saylayabilecek, Bella B Wrinkle Cream Göz Çevresi ve Yüz için Kırışıklık Kremini, bu sayfada bulabilir ve uygun fiyat seçeneği ile sipariş verebilirsiniz.

Daha fazla detay

219.9 TL

Kazanacağınız puan 2199 tupara Toplam tutarı: 2.20 TL.


Bu ürün sepetinizde varsa MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA fırsatı yakalarsınız.

Bu ürüne bakanlar bu ürünlere de baktılar

Next Previous

Bella B Wrinkle Cream Göz Çevresi ve Yüz için KırışıklıkKremi 28 gr :

18280

Marka Adı : Bella B

Ürün Adı : Bella B Wrinkle Cream Göz Çevresi ve Yüz için Kırışıklık Kremi

Ürün Miktarı : 28 gr.

Ürün Özellikleri : Hamilelik dönemindeki bayanların kullanımı için tasarlanmış olan göz çevresi ve yüzdeki kırışıklık sorunlarında etkili bakım kremidir. Her ürünü rahatça kullanamayan hamilelik dönemindeki bayanlara uygundur ve organik içeriklere sahiptir. Ciltte oluşan hasarların onarılmasına yardımcıdır ve spf 25 derecesinde güneş koruması içermektedir. Hamilelik de sıkça karşılaşılan lekelenme sorunlarına karşı güneşe karşı koruyuculuk sağlamaya yardım eder. Cildi nemlendirir ve kuruluğa bağlı oluşacak sorunları da azaltmaya yardım eder. Kırışıklık oluşmasını en aza indirmeye yardımcıdır. Paraben, mineral yağlar ve yapay koruyucu maddeler içermez. Ürün hem yüz hem de göz çevresinde kullanıma uygundur.

Sonuç : Hamilelik döneminde göz çevresi ve yüzdeki kırışıklıklarda etkilidir, nemlendirme sağlar ve güneşe karşı spf 25 koruma içerir.

Kullanım Şekli : Sabah ve akşam olmak üzere günde 2 kere temiz ve kuru yüz ve göz çevresine nazikçe masaj yaparak uygulanması tavsiye edilir.

İçerik : Hydriame,Hidrolize, jojoba ve mango yağları, aloe vera,shea yağı içermektedir.

Bella B serisi anne adayları ve emziren anneler için üretmiş olduğu seride organik bitkisel içerikleri bulunur.

Bella B Wrinkle Cream Göz Çevresi ve Yüz için Kırışıklık Kremi, zengin ve özel içeriği ile göz çevresinde ve yüzün diğer bölümlerindeki kırışıklıklar için yardımcı olur.

Pek çok özelliği bir arada barındıran ürün, Güneşin zararlı UVA ve UVB ışınlarını da düşünerek cilt üzerinde Spf 25 özelliğinde bir koruma sağlamaya, bu sayede güneş ışınlarının sebep olabileceği kırışıklık ve kuruluklara karşı korumaya yardım eder.

Paraben, lanolin, yapay koruyucular, mineral yağlar ve zararlı kimyasallar içermez.

Kadınlar her durumda ciltlerini yaşlanma etkilerinden korumak ve kurtarmak isterler ancak hamilelik ve emzirme dönemlerinde her ürünü kullanamaz tedirgin olurlar.

Bella B Wrinkle Cream GözÇevresi ve Yüz için Kırışıklık Kremi, içermiş olduğu organik bitkisel özellikteki bileşenleri ile rahatça kullanmanıza yardım eder.

Kullanımı:

Sabah ve akşam olmak üzere günde 2 kere yüz ve göz çevresine uygulanması tavsiye edilir.

Kullanımında göze çok yaklaştırılmamasına dikkat edilir, göze temasında su ile yıkayınız.

Bella B Göz Yüz ve Çevresi için Kırışıklık Giderici Bakım Kremi Tamamen Organik içerikli yağlar ve bitki özleri içerir, paraben, lanolin,yapay koruyucular ve zararlı kimyasallar içermez.

Bella B Wrinkle Cream Göz Çevresi ve Yüz için Kırışıklık Kremi, sitemizde ucuz fiyata satılmaktadır, üstün kalite, zengin içerik Turunca Kasa farkıyla.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.