Breathe Right Burun Bandı Çocuklar İçin 12 adet

Kapıda Ödeme İmkanı Kargo 1TL

Breathe Right Burun Bandı Çocuklar İçin 12 adet

Markası : Breath Right

12041

Barkod : 757145008605

5/1
25%
İNDİRİM
24.90 ₺ 18.68 TL

Çocukalrın hassas cildine uygun geliştirilmiş olan, Breathe Right Burun Bandını, uygun fiyata satın almak için, bu sayfadan sipariş verebilirsiniz.

Adet
Stok Durumu: Stokta

Tüm Siparişlerinizde Kargo Sadece 1TL!
 

Güvenli Ödeme

 

Kapınıza Kesintisiz Teslimat

 

İade ve Değişim Hakkı

Ürün Adı: Breathe Right Burun Bandı Çocuklar İçin

Marka Adı: Breathe Right

Ürün Miktarı: 1 kutu içerisinde 12 adet burun bandı bulunur.

Ürün Özellikleri:

- Burun tıkanıklığı, sıklıkla karşılaşılan ve hayat kalitesini olumsuz yönde etkileyen bir durumdur. Normal şartlarda burundan nefes almaya şartlanan vücut, ağızdan nefes almaya başlayınca uyku düzeniniz alt üst olur.

- Yetişkinleri olumsuz yönde etkileyen burun tıkanıklığı, çocuklar için de oldukça sıkıntılı bir durumdur. Bütün bir gece boyunca burnu tıkalı olan çocuk, bütün ailenin gece boyunca ayakta kalmasına neden olabilir.

- Breathe Right Burun Bandı Çocuklar İçin özel paketi, burnu tıkalı olan çocukların nefes almasını kolaylaştırmak için üretilmiştir.

- Dünyada milyonlarca kişi tarafından rahat nefes almak için tasarlanmış olan Breathe Right burun bantları, şimdi de çocuklar için özel olarak geliştirilmiştir.

- Geceleri, burun kanaları daralarak boğaz kasları gevşer. Bu durumda havanın burun kanallarından geçmesini zorlaştırır.

- Breathe Right Burun Bandı ise, burun kanallarını hassas bir şekilde genişleterek açılmasını sağlar. Böylece hava akışını arttırarak rahat nefes alınmasına destek olur.

- Aynı zamanda ağızdan nefes almak yerine burundan nefes almayı sağlayarak horlama probleminin azaltılmasına da katkıda bulunur.

- Çocukların gece burnundan nefes alamamaları oldukça sıkıntılı durumlara sebep olabilir. Bu nedenle çocuklarda meydana gelen burun tıkanıklılığının ciddiye alınması gerekir.

- Zor ve uykusuz geceler, tatsız sabahları beraberinde getirmeden kullanacağınız Breathe Right Burun Bandı hayatınızı kolaylaştıracak etkili bir çözümdür.

- Breathe Right ürünleri, daha rahat nefes almanıza destek olarak, daha iyi uyumanızı ve daha iyi hissetmenizi sağlamak için geliştirilmiştir.

- Ürünü tercih ederek çocuğunuzun kolay nefes almasını ve rahatça uyumasını sağlayabilirsiniz.

- Cilde zarar verici herhangi bir madde içermeyen ürün, çocukların hassas cildi düşünülerek üretilmiştir.

- Esnek yapısı sayesinde burun üzerine kolayca yapışır ve tende rahatsızlık hissi yaratmaz.

- Otrinatura'dan Breathe Right burun bantları tek kullanımlıktır. Bir defa kullanılmış olan ürün ikinci kez yapıştığında hiçbir şekilde etkili olmaz.

- 5-12 yaş çocuklar için uygun olan burun bandını, güvenle kullanabilirsiniz.

- Paket içerisinde bulunan bantlar, çocukların dikkatini çekecek şekilde iki farklı renkten oluşur.

Kullanım Şekli: Burun bandını iki yanındaki yapışkan bantlardan burnunuzun üzerine yerleştiriniz.

Kullanım Sıklığı: Bir bant 12 saatten fazla kullanılmamalıdır. İhtiyaç hissedilen durumlarda ürün rahatlıkla kullanılabilir.

Breathe Right Burun Bantları uygun fiyatı ile Turuncu Kasa'da satılmaktadır. Ürünü satın almak için sitemizi tercih ederek ürünler hakkında bilgi edinebilirsiniz.

12041

Özel Referanslar

Yorumlar

Ürün Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın

Breathe Right Burun Bandı Çocuklar İçin 12 adet

Çocukalrın hassas cildine uygun geliştirilmiş olan, Breathe Right Burun Bandını, uygun fiyata satın almak için, bu sayfadan sipariş verebilirsiniz.

Breathe Right Burun Bandı Çocuklar İçin 12 adet