Turuncukasa Blog

Fırsatlar

79Tl ve üzeri Alışverişe kargo bedava

Sonbahar Kampanyaları

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Chicco İlk Adımlar Aktivite Yürüteci

2414

Markası : Chicco

0 Item Items

Chicco İlk Adımlar Aktivite Yürütecini, bu sayfadan indirimli fiyatı ile satın alabilir ve bebeğinizin eğlenceli dakikalar geçirmesini sağlayabilirsiniz.

Daha fazla detay

169.9 TL

Kazanacağınız puan 1699 tupara Toplam tutarı: 1.70 TL.


Bu ürün sepetinizde varsa MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA fırsatı yakalarsınız.
Ürün Avantajları

Chicco İlk Adımlar Aktivite Yürüteci :

2414

Bebeğiniz 9. Ayını doldurduktan sonra yürümek için hamleler yapmaya, ayağa kalkmak için çabalamaya başlar.

Chicco İlk Adımlar Aktivite Yürütecini bebeğiniz, tekerlekleri sayesinde hareket ettirebilir, içindeki şekillerle, toplarla eğlenceli dakikalar geçirebilir.

Çeşitli ses ve ışık efektleri bebeğin ilgisini çekecek, eğlendirirken öğrenmesine de yardımcı olacaktır.

Renkli ışıkları sayesinde de bebeğin ilgisini çekecek bir oyun arkadaşı olacaktır.

İtalya 'da çocuk nüfusundaki hızlı artış, Chicco markasınınçıkmasına neden olmuştur. 50 yılı aşkın bir süredir, üretim yapan firma, bebeklerinizin çeşitli ihtiyaçlarını karşılayabilmek için çalışmaktadır.

Çocukların  farklıihtiyaçlarını, en iyi şekilde karşılayabilmek amacıyla, özellikle yeni doğmuşbebeklere yönelik, gıda ve tıp alanı hariç, her türlü ihtiyaç için çok çeşitliürünler geliştirmişlerdir.

Dünyada bir çok ülkede beğenilerek kullanılan ve ençok tercih edilen markalardan olmayı başarmış Chicco, bebeğinizi eğlendirecek ve gelişimine olumlu katkılar sağlayabilecek oyuncak çeşitleri de  sunmaktadır.

Bebeğinizin sağlıklı gelişiminde katkıda bulunmak için tasarlanmış olan bu oyuncak, hareket kabiliyetlerini arttırmayı desteklerken,ilk adımlarını da güvenle atabilmesinde yardım edecektir.

2414

Bebek oyuncağa tutunarak yürümeye başladığında eğlenceli sesler çıkaracaktır. Bebeğiniz durduğu zaman da sesler duracaktır, bu da yürüme aktivitesini daha keyifli hale getirecek ve bebeği yürümeye teşvik edecektir.

Bebeğinizin hayal gücü, el becerilerinin gelişmesine deyardım edecek ve keyifli zamanlar geçirmesini sağlayacaktır.

Oyuncaklar bebeğin gelişiminde olumlu katkılardabulunmaktadır, bir bebeğin gelişirken beslenme, korunma ve sevgi ihtiyacınınyanında en önemli ihtiyaçlarından biri de oyun ve oyuncaklardır.

Chicco İlk Adımlar Aktivite Yürüteci, sitemizde satılanuygun fiyatlı bir üründür. Ucuz fiyatlar ve kaliteli ürünler sitemizdebulunmaktadır.

 

 

 

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
13 Kas. 2013
(5/5
Başlık :
böyle bir yürütece ihtiyacım vardı teşekkürler
(Chicco İlk Adımlar Aktivite Yürüteci)

 Report abuse
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler