Chicco İlk Adımlar Aktivite Yürüteci

Kapıda Ödeme İmkanı Kargo Bedava

Chicco İlk Adımlar Aktivite Yürüteci

Markası : Chicco Ürünlerini Gör

2414 Barkod : 8003670224211

5/1
169.9 TL

Chicco İlk Adımlar Aktivite Yürütecini, bu sayfadan indirimli fiyatı ile satın alabilir ve bebeğinizin eğlenceli dakikalar geçirmesini sağlayabilirsiniz.

457 Kişinin Favorisi
Stok Durumu: Stokta yok

Bu ürün sepetinizde varsa Sürat Kargo ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
150TL ve üzeri alışverişlerde Sürat Kargo ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz Yurtiçi Kargo 9,95TL , Aras, Sürat ve PTT kargo ile 7,95 TL dir.
 
 
 
 

Chicco İlk Adımlar Aktivite Yürüteci :

2414

Bebeğiniz 9. Ayını doldurduktan sonra yürümek için hamleler yapmaya, ayağa kalkmak için çabalamaya başlar.

Chicco İlk Adımlar Aktivite Yürütecini bebeğiniz, tekerlekleri sayesinde hareket ettirebilir, içindeki şekillerle, toplarla eğlenceli dakikalar geçirebilir.

Çeşitli ses ve ışık efektleri bebeğin ilgisini çekecek, eğlendirirken öğrenmesine de yardımcı olacaktır.

Renkli ışıkları sayesinde de bebeğin ilgisini çekecek bir oyun arkadaşı olacaktır.

İtalya 'da çocuk nüfusundaki hızlı artış, Chicco markasınınçıkmasına neden olmuştur. 50 yılı aşkın bir süredir, üretim yapan firma, bebeklerinizin çeşitli ihtiyaçlarını karşılayabilmek için çalışmaktadır.

Çocukların  farklıihtiyaçlarını, en iyi şekilde karşılayabilmek amacıyla, özellikle yeni doğmuşbebeklere yönelik, gıda ve tıp alanı hariç, her türlü ihtiyaç için çok çeşitliürünler geliştirmişlerdir.

Dünyada bir çok ülkede beğenilerek kullanılan ve ençok tercih edilen markalardan olmayı başarmış Chicco, bebeğinizi eğlendirecek ve gelişimine olumlu katkılar sağlayabilecek oyuncak çeşitleri de  sunmaktadır.

Bebeğinizin sağlıklı gelişiminde katkıda bulunmak için tasarlanmış olan bu oyuncak, hareket kabiliyetlerini arttırmayı desteklerken,ilk adımlarını da güvenle atabilmesinde yardım edecektir.

2414

Bebek oyuncağa tutunarak yürümeye başladığında eğlenceli sesler çıkaracaktır. Bebeğiniz durduğu zaman da sesler duracaktır, bu da yürüme aktivitesini daha keyifli hale getirecek ve bebeği yürümeye teşvik edecektir.

Bebeğinizin hayal gücü, el becerilerinin gelişmesine deyardım edecek ve keyifli zamanlar geçirmesini sağlayacaktır.

Oyuncaklar bebeğin gelişiminde olumlu katkılardabulunmaktadır, bir bebeğin gelişirken beslenme, korunma ve sevgi ihtiyacınınyanında en önemli ihtiyaçlarından biri de oyun ve oyuncaklardır.

Chicco İlk Adımlar Aktivite Yürüteci, sitemizde satılanuygun fiyatlı bir üründür. Ucuz fiyatlar ve kaliteli ürünler sitemizdebulunmaktadır.

 

 

 

Yorumlar

Ürün Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın

Chicco İlk Adımlar Aktivite Yürüteci

Chicco İlk Adımlar Aktivite Yürütecini, bu sayfadan indirimli fiyatı ile satın alabilir ve bebeğinizin eğlenceli dakikalar geçirmesini sağlayabilirsiniz.

169.9TL
whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim