ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

Fırsatlar

3 AL 2 ÖDE

3 AL 2 ÖDE

150 TL Üzeri Kargo Bedava

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

mOmma Isıtıcılı Tabak Yeşil

30062

Markası : Lansinoh

0 Item Items

mOmma Isıtıcılı Tabak Yeşil, özel formu ile bebeğinizin yemeğini beslenme süresince ısısını korumaya yardımcı bir üründür.

Daha fazla detay

26 TL

Kazanacağınız puan 260 tupara Toplam tutarı: 0.26 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
150TL ve üzeri alışverişlerde ARAS ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS ve PTT kargo ile 4,95 TL, YURTİÇİ kargo ile 6,95 TL dir.
Ürün Avantajları

mOmma Isıtıcılı Tabak Yeşil :

mOmma Isıtıcılı Tabak Yeşil

Marka Adı: Lansinoh

Ürün Adı: mOmma Isıtıcılı Tabak Yeşil

Ürün Miktarı: 1 Adet tabak

Ürün Özellikleri: Bebeklerin 6. Ayından sonra beslenmesinde kullanabileceğiniz tabak özel formu sayesinde bebeğinizin yemeğinin sıcaklığını daha uzun süre kullanabilmenize yardımcı olur.

Sonuç: Beslenme süresinde yemeğin ısısının korunmasına yardımcıdır.

Kullanım Şekli: Mama tabağının üzerinde bulunan kapaklı deliğin içinden, tabağın alt bölmesine sıcak su konularak, yemeğin suyun ısısıyla sıcak kalması sağlanabilir.

Bebekler ilk 6 ay anne sütü ile beslenmelidir. Anne sütü bebeklerin beslenmesi için çok önemlidir, içerdiği vitamin ve mineraller bebeğinizin sağlıklı, dengeli büyümesine yardımcı olur. 6 ayı dolduran bebekler doktoruna danışarak yavaş yavaş ek gıda dediğimiz beslenme şekliyle gıda almaya başlarlar.

Püre kıvamında yumuşak yiyecekler bebeklere yavaş yavaş verilerek alıştırılmaya çalışılır. Bu arada anne sütü almaya da devam etmelidirler.

Her gün az az değişik yiyecekler verilen bebek zamanla beslenmeye alışacaktır.

mOmma Isıtıcılı Tabak Yeşil

mOmma Isıtıcılı Tabak Yeşil, bebeğin beslenmesi sırasında vereceğiniz gıdaların ısısının korunmasına yardımcı olur. Özel yapısı sayesinde mama tabağının boşluk kısmına deliğinden sıcak su konulur ve bu şekilde verdiğiniz, mama, çorba, yemek gibi besinlerin sıcaklığının korunması sağlanır.

mOmma Isıtıcılı Tabak, öğün boyunca yemeğin ısısının korunmasını sağlamaya yardımcıdır.

Tabağın içine sıcak su konulan delik kısmında tıpa vardır ve bu tıpa, ekstra güvenlik sağlayabilir.

Tabaklar iki bölmelidir ve bu şekilde çorba ve yemek, ya da mama ve çorba gibi iki farklı gıda yan yana konularak bebeğe verilebilir. Tabağın alt kısmı kaymaz özelliğe sahiptir ve tabağın bebek beslenirken kaymasını önlemeye yardımcı olur.

Bazen bebeğe sabırla bir şeyler yedirmeye çalışırken tabaktaki yemeği soğur ve tekrar ısıtmak vitamin değerlerinin kaybolmasına neden olabilir bu nedenle yemeğin ısısının korunması önemlidir.

Bu tabağın yeşil ve turuncu renk seçenekleri bulunmaktadır. Zevkinize uygun olanı seçerek kullanabilirsiniz.

mOmmo tabaklar ve beslenme aksesuarları Lansinoh firması tarafından üretilmektedir.

mOmma Isıtıcılı Yeşil Tabak, Turuncu Kasa' da indirimli fiyata satılmaktadır.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler