ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

SAĞLIK KÖŞESİ

Diyetisyen Gonca Yaşar
Dr. Tahir Oruç
Dr. Özgür Sayın

Fırsatlar

Clinique Kampanya

Jane Kampanyası

Bu ürünler ile kargo bedava

Bu ürünler ile kargo bedava

Synchroline Terproline EGF Yüz Kremi 30 ml

30589

Markası : Synchroline

7 Item Items

Synchroline Terproline EGF Yüz Kremi 30 ml, cildi nemlendirmeye ve esneklik sağlamaya yardımcıdır.

Daha fazla detay

220.00 TL KDV DAHİL

165 TL KDV DAHİL

25% indirim

- +

Bu ürünü satın alarak puan toplayabilirsiniz 1650 Alışveriş puanı. Sepetinizde toplanacak 1650 puan İndirim kuponları toplam tutarı : 1.65 TL.


Bu ürün sepetinizde varsa KARGO BEDAVA fırsatı yakalarsınız.
Ürün Avantajları
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Synchroline Terproline EGF Yüz Kremi 30 ml

Synchroline Terproline EGF Yüz Kremi 30 ml

Marka Adı: Synchroline

Ürün Adı: Synchroline Terproline EGF Yüz Kremi

Ürün Miktarı: 30 ml

Ürün Özellikleri: Cilde nemlenme sağlamaya ve esnekliğini kazandırmaya yardım eder. İçeriğindeki EGF (Epidermal Büyüme Faktörü)cildin kendisini yenilemesine yardımcı olmaya çalışır. Peeling, dermabrazyon ve fraksiyonel lazer gibi uygulamaların ardından cilde nem desteği ve bakım etkisi sunmayı amaçlar. Bu uygulamaların ardından 3-5 gün uygulanabileceği gibi, arzu edilirse anti aging ürün olarak günlük de kullanılabilir. Yaşlanma belirtileriyle mücadele etmek için de kullanılabilir.

Sonuç: Cilde esneklik ve nem desteği sağlamaya yardımcıdır.

Kullanım Şekli: Lazer, peeling gibi uygulamaların ardından 3-5 gün boyunca, günde 3-4 kez uygulanır. Cilt normale döndükten sonra ise günde iki kez kullanılabilir.

Peeling ve lazer uygulamalarının ardından en az Spf 30 faktör içeren bir güneş koruyucu ile birlikte kullanılmalıdır. Her kullanımdan önce cildin hassas ciltlere uygun özellikte olan Synchroline Rosacure Gentle Cleansing Gel ile temizlenmesi gerekir.

Göz ile temas ettirilmemelidir ve temas halinde bol su ile durulanmalıdır.

 

Derin peeling işlemleri, lazer gibi çeşitli uygulamalarına ardından cildin kendisini kısa sürede yenilemesini isteriz. Bu yenilenmenin gerçekleşmesi için cildi nemlendirmeye ve yenilenmesine yardımcı olabilecek ürünlerin kullanımını gerçekleştirmeye özen göstermek gerekir.

 

Synchroline Terproline EGF Yüz Kremi 30 ml, cildi nemlendirmeye ve yoğun bakım etkisi sağlamaya yardımcı olmak üzere geliştirilmiştir. Ağır cilt uygulamalarının ardından 3-5 gün gibi bir süre kullanılabileceği gibi, anti aging ürünü gibi, günlük cilt bakımı uygulamalarına da dahil edilebilir.

Cildin kendisini yenilemesine destek olmaya çalışır.

Cidle uygulanmadan önce, cildin olan Synchroline Rosacure Gentle Cleansing Gel ürünüyle temizlenmesi gerekir. Ayrıca ürünün minimum Spf 30 faktörü içeren bir güneş ürünü ile birlikte kullanımı önerilmektedir.

 

Synchroline Terproline EGF Yüz Kremi 30 ml, Turuncu Kasa’ da indirimli fiyata satılmaktadır.