Neostrata Skin Active Ürünleri

Aradığınızı bulamadık.

Aradığınızı tekrar arayın

    NEOSTRATA SKİN ACTİVE ÜRÜNLERİ

    NeoStrata Skin Active ürünleri, olgun ciltlerin kullanımına uygun olarak geliştirilmiş ileri dönem yaşlanma karşıtı ürünlerdir. Cildin derin kırışıklık ve çizgi görünümlerini hafifletmeye, cilde daha genç, pürüzsüz bir cilt görünümü kazandırmaya yardım eder. Cilt dokusunun yenilenmesine, tazelenmesine yardım eder. Esnekliğini kaybetmiş olan cilde esneklik kazandırmaya, cildin yeniden şekillendirilmesini, yeniden yapılandırılmasını, sarkma görünümünün toparlanmasını sağlamaya destek olur. Cildin beslenmesine, güçlenmesine yardım eden ürünler, yeni kırışıklık ve çizgi oluşumunun önüne geçmeye, cilde yaşlanma belirtilerine karşı direnç kazandırmaya yardım eder.

    Skin Active ürünleri, oldukça güçlü bileşenlerle formüle edilmiştir. Bu güçlü etken maddelerle cilt dokusuna kaybettiği esnekliği yeniden kazandırmaya, cildin sıkılaşıp toparlanmasını sağlamaya yardım eder. Cildin daha genç, daha sağlıklı, daha aydınlık bir görünüme kavuşmasına destek olur.

    NeoStrata Skin Active ileri dönem yaşlanma karşıtı ürünlerinden cildinize ve ihtiyacınıza uygun olanı seçerek güvenle kullanabilirsiniz.

    whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim