Filtreleme kriteri
Markalar
Daha Fazla less
Fiyat
Filtrele

Turuncukasa Blog

Yaz kampanyası ile güneş kremlerindeki fırsatı kaçırma

Ev Dekorasyon Ürünleri

Sunlife Vitamin C 1000 mg

Lierac Body Ürünleri

    LİERAC BODY ÜRÜNLERİ

    Lierac Body ürünleri, vücuda bakım yapmaya, cildin canlanıp tazelenmesini sağlamaya yardım etmek üzere geliştirilmiştir. Seri içerisinde cildin temizlenmesine, nemlendirilmesine, canlanıp tazelenmesine yardım etmek üzere geliştirilmiş çeşitli ürünler bulunmaktadır. Ürünler, cilde ihtiyaç duyduğu hassas bakımı yapmaya ve cildin daha canlı, pürüzsüz görünmesini sağlamaya çalışır. Farklı cilt tipleri ve bu cilt tiplerinin farklı ihtiyaçları göz önünde bulundurularak hazırlanmış olan seri, tüm cilt tiplerinin ihtiyaçlarına uygun bakım yapılmasına destek olur.

    Vücut bakımı, vücudun kötü kokmasına neden olan ölü deri ve kirden arınmasına, canlanıp ışıldamasına, daha sağlıklı bir görünüm kazanmasına, dış etkenlere karşı güçlenmesine yardım eder. Lierac Vücut Bakım ürünleri, cilt dokusuna ihtiyaç duyduğu özenli bakımı yapmaya, daha sağlıklı bir cilt dokusu kazanılmasını sağlamaya yardım eder.

    Lierac uzmanlarınca geliştirilmiş olan vücut bakım ürünlerinden ihtiyacınıza uygun olanı seçerek vücudunuzda güvenle kullanabilirsiniz.

    whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim