Turuncukasa Blog

Sunlife MultiVitamin

Vitawin Maxiwin Vitamin C

Sambucol Plus Efervesan 15 Tablet

Uni Baby Yenidoğan Islak Pamuk Mendil 3x40'lı Paket

Newessentials Ürünleri ve modelleri Turuncukasa da

Acnecinamide

Acnecinamide markası ürünlerini, akneli ve sivilceli ciltlerin ihtiyaçlarına yönelik olarak geliştirmiştir. Akneli ve yağlı ciltlerin bakımına yönelik geliştirdiği ürünlerle, kullacılar tarafından kabul görmüştür.

Acnecinamide Ürünleri

Sivilceli ve akneye eğilimli ciltlerin bakımı için Acnecinamide ürünleri geliştirilmiştir. Sivilcelerin azalmasında ve yeni oluşumların önlenmesinde yardımcı olur. Siyah ve beyaz noktaların temizlenmesine yardım eder. Ciltteki fazla yağlanmayı azaltmaya, cildin yağ oranını dengelemeye yardımcı olur. Ciltteki parlamayı gidermede yardımcıdır. Sağlıklı, pürüzsüz, kusursuz, canlı ve ışıltılı cilt görünümü için yardımcı olur. Acnecinamide jel, Acnecinamide jel krem ve Acnecinamide mendil ürünleri bulunur.

Akne problemi, pek çok insanın karşılaştığı problemlerden biridir. Sivilceli ve akneye eğimli ciltlerin bakımı özen ister. Cildin fazla yağ salgılanmasıyla gözenekler tıkanır ve siyah nokta ve akne oluşumu gözlemlenebilir. Yanlış kullanılan ürünler, hormonal bozukluklar, stres gibi etkenlerde akne oluşumunu destekleyebilir.

Yağlı ve akneli ciltlerin neme ihtiyacı olmadığı gibi yanlış bir yanılgı vardır. Oysa yağlı ciltlerin temizliği ne kadar önemliyse, nemlendirilmesi ve sıkılaştırılması da o denli önemlidir. Akneli cildin temizliği ve bakımı doğru ürünlerle yapılmalıdır. Aksi takdirde aknelerde artış görülebilir ve cildin sebum dengesi bozulabilir.

Acnecinamide Jel, akne ve sivilce lekelerinin azalmasında yardımcı olur. Ayrıca cildi nemlendirerek, güçlendirmeye yardım eder. Cildin yağ dengesini korumaya, yeni sivilce ve akne oluşumunu engellemede yardımcı olur. Düzenli kullanım ile sağlıklı bir cilt görünümü elde edebilirsiniz. Yoğun akneli, gözenekli bölgeye günde 2 ya da 3 defa uygulayabilirsiniz.

Acnecinamide Jel Krem,sivilcesiz ve ışıldayan ciltler için jel kremdir. Sivilce, siyah nokta, kızarıklıklar, sivilce izleri ve lekeleri gibi cilt kusurlarını azaltmada yardımcıdır. Akne kremi, cildin yağ ve nem oranını dengelemeye yardım eder. Sivilceler için krem, jel yapıdadır.

Acnecinamide Ürünleri ve Fiyatları

Acnecinamide mendil, peeling özellikli tek kullanımlık yüz temizleme mendilidir. Yağlanma, siyah nokta ve beyaz noktaları temizlemede yardımcıdır. Sivilceli ve akneye yatkın ciltlerin kullanımına uygundur. Peeling etkisi ölü hücreleri uzaklaştırmaya, cildi yenilemeye yardımcı olur. Tıkanan gözenekleri açarak, cildin nefes almasına yardım eder. İçeriğinde AHA kompleks, glikolik asit ve laktik asit bulunur. Ciltteki ölü ve hasarlı deri hücrelerini uzaklaştırarak, yeni hücre oluşumunu desteklemeye yardımcı olur. Bu mendiller her sivilce tipi için kullanılabilir, ciltte rahatsızlık hissi yaratmaz. Günde bir defa temiz cildinize masaj yaparak uygulayabilirsiniz. Sivilce sorununuzun şiddetine göre, haftada 2 ya da 3 kez uygulama yapabilirsiniz. Cildin tahriş olması halinde, kullanıma bir süre ara verebilirsiniz. Göz ile temas ettirmekten de kaçının.

Acnecinamide ürünlerini, Turuncu Kasa’ da bulabilir ve indirim fırsatlarından yararlanarak sipariş verebilirsiniz.