Turuncukasa Blog

MArtidermÜrünleri

Marvis Ürünleri

AdidasÜrünleri

Aerochamber

Aerochamber markası, solunum yoluyla ilgili rahatsızlık yaşayan yetişkinlerin ve çocukların ilacı daha rahat alabilmeleri için geliştirilmiş ürünlere sahiptir.

Aradığınızı bulamadık.

Aradığınızı tekrar arayın

Aerochamber Ürünleri

Aerochamber markası, solunum cihazları ile bir çok kullanıcıya ulaşmıştır.

Aerochamber Mavi Renk 5 Yaş Üstü Çocuk ve Yetişkinler İçin, 5 yaş üstü çocuklar ve yetişkinler için kullanıma uygundur, mavi renge sahiptir. Temizlenmesi ve kullanması oldukça kolaydır, lateks içermez. Solunum yolları ile ilgili sıkıntı yaşayan ve bu rahatsızlığı için ilaç kullanmak zorunda olan kişilerin, kullandıkları ilacı daha rahat alabilmeleri için geliştirilmiştir. Genellikle sprey ve gaz formuna sahip olan ilaçlarda kullanılır. Ürünü temizlerken, kimyasal maddeler kullanmaktan kaçının.

Solunum yollarıyla ilgili şikâyet yaşayan kişiler, kimi zaman kullandıkları ilacı solunum yoluyla almak zorunda kalabilirler. Kullanılan ilacı solunum yoluyla almak içinse, buna uygun araç ve gereçlerin kullanılması gerekir.

Aerochamber Sarı Renk 1 - 5 Yaş Arası Çocuklar İçin, ilaçların küçük çocuklarda kullanımını kolaylaştırmak amacıyla geliştirilmiştir. Bazen çocuklarımız belli rahatsızlıklara yakalanabilirler. Solunum yolu ile ilgili rahatsızlıklarda kullanılması gereken ve nefes yolu ile alınması gereken ilaçlar olabilir. Aerochamber sarı renkli ürün, 1-5 yaş arasındaki çocukların ilacı daha kolay solumalarına yardımcı olabilecek bir üründür.

Aerochamber Ürünleri ve Fiyatları

Aerochamber Turuncu Renk 0-18 Ay Arası Bebekler İçin, hava geçişinden gelen ilacın bebekler tarafından kolayca solunmasını sağlar. İlacın dışarı çıkmasını engelleyecek şekilde tasarlanmıştır. Yumuşak özelliği ile bebeğin yüzüne rahatlıkla oturtulur ve bebeğin canını yakmaz.

Bebekler, bu tarz ürünleri kullanırken, huzursuzluk yaşayabilirler. Bebeğiniz huzursuzluk yaptığında, tek elinizle kollarını tutabilir ve diğer elinizle de maskeyi yüzünde tutabilirsiniz.

Çocuklarda her ürünü kullanamazsınız. Bebekler, dış etkenlere karşı daha savunmasızdır. Bebeklerde kullanılan ürünlere, yapılan uygulamalara çok fazla dikkat etmek gerekir. Aerochamber markasının 0-18 aylık bebekler için uygun olan ürünü lateks içermez. Maskesi yumuşak bir forma sahip olduğu için, bebeğin canını acıtmaz. Parlak rengiyle de çocukların ilgisini çekebilir.

Solunarak alınması gereken ilaçların, dışarıya çıkmadan kullanılması gerekir. Ayrıca ilacın alınırken, rahat nefes alınıp verilmesi de gerekir. Bu ilaçlar genellikle gaz ve sprey formundadır.

Aerochamber markasının farklı yaş gruplarına uygun olarak geliştirilmiş ürünleri, Aerosol inhalitrü'den gelen ilaçların kolaylıkla solunmasına yardım eder. Alınan ilacın dışarı çıkmasını önlemeye çalışır.

Aerochamber markasına ait ürünler, Turuncu Kasa’ dan ulaşabilir ve indirimli fiyat fırsatlarından yararlanarak sipariş verebilirsiniz.