Turuncukasa Blog

MArtidermÜrünleri

Marvis Ürünleri

AdidasÜrünleri

Aziz Bebe

Aziz Bebe, 0-6 yaş aralığında bebek ve çocuk teskstili kapsamındaki ürünlerin üretimini yapan bir markadır. Her mevsime ve her zevke uygun bebek ve çocuk kıyafetleri tasarlayan Aziz Bebe’nin farklı kategorilerde ve konseptte birçok çocuk ürünü bulunmaktadır. Çok çeşitli ürün skalasıyla ve çocuk cildine uygun sağlıklı materyal seçimleriyle Aziz Bebe çocuklarınız için güvenle kullanabileceğiniz bir markadır.

66 ürün var.

Aziz Bebe Ürünleri

Aziz Bebe, 1982 yılından beri faaliyet gösteren, yeni doğan, bebek ve çocuk grubuna özel giyim ve aksesuar markasıdır. Marka; yeni doğan, bebek ve çocuklar için çeşitli kıyafet ve aksesuarlar tasarlayıp üretmektedir.

Aziz Bebe, 0-6 yaş aralığında bebek ve çocuk tekstili kapsamında ürünler üretmektedir. Marka hem zorunlu kullanım ürünleri hem de modaya uygun çocuk kıyafetleri tasarlamaktadır. Her mevsime ve her zevke uygun bebek ve çocuk kıyafetleri tasarlayan Aziz Bebe’nin farklı kategorilerde ve konseptte birçok çocuk ürünü bulunmaktadır.

Markanın, üretim yaptığı, ilgili olduğu grup çocuklar ve bebekler olduğu için çalışma prensipleri de buna göre şekillenmiştir. Bebek ve çocukların ciltlerinin ne kadar hassas olduğunu bilen, çocukları aileleri gibi önemseyen marka giyim ürünlerinde materyal olarak pamuk kullanmayı tercih etmiş, ürünlerinin sağlıklı ve kullanışlı olmasına özen göstermiştir.

Markanın ürünlerinde, nikel, zehirli azo boyar madde gibi zararlı maddeler bulunmamaktadır. Çocukların hassas cildine zarar verebilecek maddelerin kullanımından özenle kaçınılmıştır.

Gelişen ve değişen toplumla beraber çocukların da istekleri ve giyimleri değişmiş, önem kazanmıştır. Çocukların hem rahat olması hem de şık görünmesi önemli hale gelmiştir. Aziz Bebe, çocukların rahat ve sağlıklı kıyafetlerle hem modaya uymalarını hem de şık görünmelerini sağlamayı amaçlamıştır.

Aziz Bebe Ürünleri ve Fiyatları

Çocuk gelişiminde farklı yaş aralıkları, farklı istek ve ihtiyaçları doğurmaktadır. Aziz Bebe, bebek ve çocukları yaş gruplarına göre kategorize etmiş, bu grupların istek ve ihtiyaçlarını iyi analiz ederek ürünlerini tasarlamıştır. Beklentileri en iyi şekilde karşılamaya çalışan marka, bu sayede geniş bir müşteri kitlesine ulaşmayı başarmıştır.

Kaliteli ve kullanışlı ürünleriyle bebeklerin ve çocukların bütün tekstil ihtiyaçlarına cevap vermeye çalışan marka toplamda 45 ülkede satış yapmaktadır ve Türkiye’de 32 tane konsept mağazası bulunmaktadır.

Aziz Bebe’nin ürün yelpazesinde yeni doğan takımları, hastane çıkışları, bebek tulumları, çoraplar, alt açma bezleri, çocuk havluları, çocuklar için pantolon, etek ve elbiseler, ayakkabı, patik ve bereler… gibi birçok bebek ve çocuk ürünü bulunmaktadır.

Çok çeşitli ürün skalasıyla ve çocuk cildine uygun sağlıklı materyal seçimleriyle Aziz Bebe çocuklarınız için güvenle kullanabileceğiniz bir markadır.

Kaliteli ürünleri ile en çok tercih edilen bebek ve çocuk teskstil markalarından biri haline gelmiş olan Aziz Bebe markasına Turuncu Kasa’dan kolaylıkla sahip olabilirsiniz.