Turuncukasa Blog

MArtidermÜrünleri

Marvis Ürünleri

AdidasÜrünleri

Be-Ceuticals

BE-CEUTICALS markasına ait cilt bakım ürünleri, cildin gençliğini, sağlıklı görünümünü korumaya yardımcı olmak amacıyla geliştirilmiştir. Cilt bakım serumları, yaşlılık görünümleriyle mücadele etmeye, cilt yapısını korumaya ve yenilemeye çalışır.


BE-CEUTICALS Ürünleri

Be-Ceuticals, Lotis Pharma bünyesinde bulunan markalardan biridir. Lotis Pharma, Türkiye’ ye 6 lider firmanın ürettiği yaklaşık iki yüz farklı ürünü ithal etmektedir.

Be-Ceuticals markası, cilt sağlığını, gençliğini ve güzelliğini ön palnda tutarak geliştirdiği ürünler ile dikkatleri üzerinde toplamayı başarmıştır. Özellikle de anti-aging özellikli ürünleri ile kullanıcıların memnuniyetini kazanmıştır.

Cildin sağlıklı ve genç görünmesi için ihtiyaca uygun ürünler kullanmak gerekir. Cilt tipine ve ihtiyacına uygun olmayan ürünlerin kullanımı, cildin sağlıklı görünümünü olumsuz yönde etkileyebilir.

Be-Ceuticals Ceramides 1%Absolute Repair Serum, cilt yapısını güçlendirmeye ve korumaya yönelik olarak geliştirilmiştir. Lazer, peeling gibi uygulamalardan önce ya da sonra cilt toparlandıktan sonra destekleyici bakım olarak kullanılır.

Be-Ceuticals Ürünleri ve Fiyatları

Be-Ceuticals LAA %25 Wonderful Skin Serum, yüz ve boyun bölgesinde anti aging etki sağlamaya yardımcı olmak amacıyla geliştirilmiştir. Cilde ihtiyacı olan nemi sağlar ve kırışıklık, çizgi görünümü gibi yaşlılık görünümleriyle mücadele etmeyi amaçlar.

Zamanın etkileri, cildimizde yaşlanma belirtileriyle kendisini gösterir. Bu belirtiler, kendimizi kötü hissetmemize neden olabilir. Cildin genç görünümünü koruması için, düzenli cilt bakımlarına dikkat etmeli ve beslenme alışkanlıkları gözden geçirilmelidir.

Be-Ceuticals HA %5 Absolute Moist Serum, Hyalüronik asit içeren formülü ile cilde elastikiyetini sağlamaya yardımcı olur. Cilde anti aging bakım etkisi sağlamaya çalışır.

Sağlıklı görünen bir cilt güzelliğin en önemli göstergesidir. Cildimiz hassastır, bu sebeple her ürünün yapısı ve formülü cildimizde kullanmaya uygun değildir. Cilt yapımızı ve ihtiyacını tespit ederek, bu doğrultuda ürün seçimi yapmak çok daha doğru olacaktır.

Be-Ceuticals markasının ürünlerine, Turuncu Kasa’ dan ulaşabilir ve indirimli fiyatlarla sipariş verebilirsiniz.