Turuncukasa Blog

MArtidermÜrünleri

Marvis Ürünleri

AdidasÜrünleri

Bellissima

Bellissima ünlü kozmetik markalarından biridir. Bellissima parfüm ve deodorantları bir çok kişi tarafından beğenilerek kullanılmaktadır. Siz de kokunuzla iz bırakmak istiyorsanız, Bellisima parfüm ve deodorantlarını deneyebilirsiniz.

Bellissima Ürünleri

Tüm dünya genelinde pek çok kişi tarafından tercih edilen bir kozmetik markası olan Bellisima her açıdan ideal bir markadır. İtalya merkezli bir firma olan Bellisima kendi alanında modaya yön veren modern markalardan biridir. Sağlıklı bir cilde sahip olmak isteyen ancak her gün kozmetik ürünler kullanmak zorunda olan insanlar tarafından tercih edilmektedir. Bellisima kaliteli üretim ve modern çözümler sunan bir markadır. Bellisima markasına ait pek çok parfüm ve deodorant çeşidi de bulunmaktadır.

Bellisima Dore Bayan Deodorant, kalıcı ve yoğun bir kokuya sahiptir. Üst notalarda, zencefil, kakule ve mandalina içerir. Orta notalarda, yasemin, tarçın ve ylang ylang içerir. Alt notalarda ise, musk, amber, sandal ağacı, sedir ağacı barındırır. Bellisima Dore Bayan EDT Parfümile etkili ve kalıcı kokusunu, gün boyu hissettirmeye yardımcıdır. Parfümlerin kokusu, deodorantlara göre daha kalıcı ve yoğun özelliktedir.

Bellisima Klasik Bayan EDT Parfüm, kadınsı ve oryantal kokusuyla birçok kadının tercih ettiği bir kokudur. Üst notalarında bergamot, ylang ylang ve limon içerir. Orta notalarda gül, yasemin ve vetiver içerir. Alt notalarında ise sandal ve musk barındırır.

Parfüm kullanmanın ve saklamanın bazı detayları vardır. Parfümü çıplak ve temiz teninize uygulayabileceğiniz gibi, kıyafetlerinizin üzerine de uygulayabilirsiniz. Koku, bileklerin iç kısmı, boyun ve ense gibi bölgelerde daha uzun süre etkili olabilir.

Günümüzde güzel kokmak, hem erkekler hem de kadınlar açısından önemlidir. Bakımlı bir kişinin vazgeçilmez uygulamalarından biri de parfüm kullanımıdır. Bazı kokular, bazı kişilerle bütünleşir. Bu yönüyle koku, bir kişinin imzası gibidir, kişiye ait ve özeldir. Kötü kokan bir kimse, hem kendisini kötü hisseder hem de çevresi tarafından hoş karşılanmaz.

Bellissima Ürünleri ve Fiyatları

Parfüm kullanırken, temiz tene kullanmanız önemli bir ayrıntıdır. Banyodan sonra kullanılan parfümlerin daha etkili olduğu söylenmektedir. Parfüm seçerken cilt tipinize uygun kokular seçmeye özen gösterin. Kuru ciltlerde parfümün etkisinin daha kısa sürede geçtiği belirtilmektedir. Bu yüzden kuru ciltlere parfümü daha fazla sıkmaları önerilir.

Her kokunun herkese yakışmayacağını ve herkeste aynı kokmayacağını unutmayın. Bu yüzden koku seçerken sizin teninizde hoşunuza giden kokuları tercih edin. Kendinize koku seçeceğiniz zaman, birçok kokuyu koklamanız sonucu, koku duyunuz geçici süre etkisizleşebilir. Eğer parfüm seçimi yaparken kokuları birbirine karıştırmamak istiyorsanız, aralarda kahve koklayabilirsiniz.

Parfümlerinizi serin, kapalı ve nemsiz yerlerde muhafaza etmeye dikkat edin.

Bellisima markasına ait parfüm ve deodorantları kullanarak, kokunuzla iz bırakabilirsiniz. Bellisma markasına ait ürünleri, Turuncu Kasa’ da bulabilir ve indirimli fiyatlarla sipariş verebilirsiniz.