Turuncukasa Blog

MArtidermÜrünleri

Marvis Ürünleri

AdidasÜrünleri

CB12

CB12 ürünlerini bu sayfada bulabilirsiniz.

CB12 Ürünleri

Dr. Thomas Norlin tarafından üretilen bir üründür. Oslo Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nde meslektaşlarıyla birlikte geliştirilmiştir. Patentli olan ağız bakım ürünüdür. CB12 herkes için bir ağız bakım ürünüdür. Eşsiz bileşimi sayesinde 12 saat boyunca birinci sınıf nefes veren bir üründür.

Dr. Norlin CEO’su olduğu yeni girişimi ağız kokusuna karşı durulamaya yönelik ürünüdür. CB12 uluslararası bir başarı haline gelmiştir. Sağlıklı ve serin gülümsemeler için etkili olur. Ağız sağlığını tehdit eden mikroplara karşı mücadelede size yardımcı olmaktadır.

Doğrudan ağız bakımı diş hastalıklarının önlenmesinde önemli bir bileşendir. Temel amacı sağlıklı bir şekilde ağız boşluğunu korumak ve ağız temizliğini sağlamaktır. Diş plağı oluşumuna karşı korumaya çalışır. Diş fırçası ve diş ipinin ulaşamadığı yerlerdeki bakteriler üzerinde etkili olmaya yardımcı olur. Dişetlerine ve mukozaya uzun süreli etki sağlamaya çalışıcı etkileri bulunmaktadır.

Ağız bakımı, diş çürümelerini önlemek kötü nefesi gidermek ve dişlerin erken kaybını önlemek için gereklidir. İçeriğindeki maddeler sayesinde fırçanın ulaşamadığı yerlere ulaşır ve mikroorganizmaların aktivasyonunu engellemeye yardımcı olur. Bakteri sayısını en aza indirerek ağız kokusunu ortadan kaldırmaya destek sağlar.

Güçlü bir çinko asetat ve klorheksidin kombinasyonudur. %0,05 sodyum florid içermektedir. Ağız kokusu üzerinde 12 saate varan etkisi ile ferah bir nefes oluşumuna yardımcı bir üründür. Ağzınızdaki kötü kokuya neden olan bileşenleri nötrleştirmeye çalışır.

CB12 Ürünleri ve Fiyatları

Ağız hijyeni çok önemlidir. Sosyal yaşantımızda bizi etkileyecek bir durum olduğu için özen gösterilmelidir. Kişinin konuşma, gülme gibi durumlarında rahat olmaları için ağız bakımı önemli rol oynamaktadır.

Önleyici bir rol oynamak için ağız hijyeni, doğru ve eksiksiz olmalıdır. Tam ve doğru hijyen için son adım gargara kullanılmasıdır. Dişeti çevresinde, yanaklarda ve dilde gargara kullanımı bakterileri gidermek için önemlidir. Anti bakteriyel etkisi ve hoş bir kokusu vardır.

Özel olarak tasarlanmış CB12 etkili, güvenli ve dayanıklı bir üründür. Uzun süreli etkisi ile güçlü bir etki oluşturmaya yardımcı olur. Kötü koku oluşumunu engellemeye çalışır.

CB12 markası serinletici, ferahlatıcı nane/mentol aroması içermektedir.

Ambalaj boyutları arasında 1000 ml, 500 ml, 250 ml ve 50 ml bulunmaktadır.