Turuncukasa Blog

MArtidermÜrünleri

Marvis Ürünleri

AdidasÜrünleri

Clarins

Clarins firması cilt ve vücut bakımınız için tasarlamış olduğu ürünleri ile uzun yıllardır beğenilerek kullanılmaktadır. Özellikle güneş koruyucu ürünleri hem yetişkin hem de çocuklar için farklı formlarda tasarlanmıştır.

Clarins Ürünleri

Clarins firması her türlü cilt yapısına uygun pek çok ürün çeşidi geliştirmektedir. Cilt yapısına uygun temizlik ve bakım ürünlerinin yanı sıra Clarins güneş kremi ve makyaj kozmetik ürünleri de bulunmaktadır.

Clarins güneş ürünleri, cildi güneş ışınlarına karşı korumaya yardımcıdır.

Clarins Stick Soleire Spf 30, yüz (burun, dudak, kulaklar) ve hassas olan yerler için geliştirilen güneş koruyucu sticktir. Spf30, cildi güneşin UV ışınlarına karşı korur.

Clarins Creme Solaire Spf 50+ 75 ml, güneşe hassas ciltler ve tüm ciltlerin kullanımına uygun güneş koruyucu kremdir. İçeriğinde bulunan UVB/UVA filtreleri cildi güneş ışınlarına karşı korur. Ciltte yağlı hissi ve beyazlık bırakmaz. Güneş yanıkları ve kızarıklıklarına karşı korumaya yardım eder.

Clarins Childrens Lait Solaire Spf50+ 150 ml, çocuklar için süt yapılı güneş koruyucudur. Antioksidan E vitamini ile aloe vera içeriği cildi nemlendirir. Pompalı şişesiyle kullanımı pratik bir üründür. Mineral güneş ekran koruması ile çocukların cildini güneşin zararlı etkilerine karşı korumaya yardımcıdır. 50 ve üzerinde yüksek koruma faktörü içermektedir. E vitamini ile aloe vera içerir, cildi nemlendirmeye yardımcı olur. Akışkan formu ile kolayca uygulanır.

Ürünlerin içermiş olduğu filtrelerin özellikleri de son derece önemlidir. Ürün formüllerine daha fazla dikkat etmeniz gerekmektedir

Clarins Ürünleri ve Fiyatları

Çocukların cilt yapısı yetişkinlere göre daha ince, daha az yağlı ve hassastır. Bu nedenle çocuk cildinde sadece çocuk ciltlerine özel ürünler kullanılmalıdır. Hassas ve daha güçlü bir korumaya ihtiyaç duyan çocuk cildi güneşin zararlı etkilerine karşı özenle korunmalıdır.

Güneş, tüm canlılar için hayat kaynağıdır ve çok önemlidir. Ancak cilt için oldukça zararlı etkileri bulunmaktadır. Güneş altında korunmasız kaldığınızda, ilk olarak yanıklar, ciltte ağrı, lekelenme, kuruluk, erken yaşlanma belirtileri, hücre hasarları, soyulma gibi pek çok zarar verici etkileri bulunmaktadır. Bu yetişkinler için de çocuklar için de geçerlidir. Ancak tabii ki çocuklar bu etkilere çok daha hızlı ve yoğun bir şekilde maruz kalırlar.

Çocuklar için kullanılması gereken her ürün mutlaka sadece çocuklara özel olmalıdır. Bu şekilde daha hassas bir bakım ve koruma sağlanabilir.

Clarins Creme Solaire Spf 15 75 ml, Yüz için tasarlanmış güneş kremidir. Cildi zararlı güneş ışınlarına ve aynı zamanda yaşlanma etkilerine karşı korumaya da yardım eder. Güneşin cilt üzerinde neden olduğu erken yaşlanma belirtilerine ve yanıklara, lekelere karşı koruma sağlamaya ve cilde nem kazandırmaya da yardım eder.

Clarins Creme Solaire Spf 30 125ml, 30 koruma faktörlü, cildi UVA ve UVB ışınlarına karşı koruyucu güneş kremidir. Cilt yanıklarına ve kızarıklıklarına karşı cildi korumaya yardımcı olur. Hassas ciltlerde bile güneş koruması sağlamaya ve cilde hasar verici zararlı güneş ışınlarına karşı korumaya yardım eder.

Clarins Markası uzun yıllardır hem dünyada hem de ülkemizde özellikle tasarlamış olduğu güneş koruyucu ürünleri ile çok tercih edilmekte ve aranan markalardan olmayı başarmaktadır.

Clarins ürünleri ile ilgili detaylı bilgilere ucuzluk ve kalitenin adresi Turuncu Kasa’dan ulaşabilirsiniz.