Turuncukasa Blog

MArtidermÜrünleri

Marvis Ürünleri

AdidasÜrünleri

Coola

Coola markasına ait ürünlerin birçoğu doğal içeriklerle fomülize edilmiştir. Cilt bakım ürünleri ve Güneş bakım ürünleri bulunan marka, tüketicilerin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak ürünlerini geliştirmiştir. Doğal içerikli ürünleri pek çok kişi tarafından tercih edilmektedir.

16 ürün var.

Coola Ürünleri

Cilt bakım ürünleri, Güneş bakım ürünleri bulunan bir marka olan Coola, ürünlerinin birçoğunu doğal içeriklerle formülize etmiştir. Coola güneş ürünlerinin pek çok çeşidi bulunmaktadır.

Güneş’ in cilt sağlığı üzerinde birçok olumsuz etkisi vardır. Ciltte lekelenmeler, tahrişler, erken yaşlanma belirtileri, kızarıklıklar bu sorunlardan bazılarıdır. Özellikle saat 10.00 ile 14.00 saatleri arasında Güneşe çıkmaktan kaçınmak gerekir. Büyük şapkalar takmak, açık renk giysiler giymek, alınacak önlemlerden bazılarıdır. Genellikle, Güneş koruyucuların sadece yaz aylarında kullanılması gerektiği gibi yanlış bir algı vardır. Oysa güneş koruyucuların hem yaz aylarında hem de kış aylarında kullanılması gerekir.

Coola SPF 30 Kokusuz Sport Güneş Spreyi, tüm ciltlerin kullanımına uygun olan bir üründür. Kokusuz bir formüle sahiptir. Yosun özü, salatalık meyve özü, çilek özü içerir. Açık hava sporu yapan kişilerin kullanımı için de idealdir. Sprey formu ile kolaylıkla uygulanır. Cilt tarafından çabucak emilir. Cilde nemlenme etkisi sağlamaya çalışır.

Coola SPF 35 Ananas Özlü Sport Güneş Spreyi, omega3 ve 6 ile zenginleştirilmiş bir formüle sahiptir. İçeriğinde Hindistan cevizi özü, salatalık, yosun, çilek özü ve kırmızı ahududu yağı içerir. Hem yüz hem de vücut bölgesinde kullanıma uygundur. Uzun süre koruma sağlamaya, cildi nemlendirmeye ve yatıştırmaya yardımcıdır. Açık havada spor yapanların, yürüyüş yapanların da kullanımı için idealdir. Coola güneş kremleri ile, güneşin tadını doyasıya çıkarabilirsiniz.

Coola Ürünleri ve Fiyatları

Coola Liplux Spf 30 Kokusuz Dudak Kremi, dudakları korumaya, nemlendirmeye ve beslemeye yardımcı olur. Uzun süre kalıcılık göstermeye ve dudakları güneşe karşı korumaya çalışır. Kokusuz bir formüle sahiptir. Dudaklarımız oldukça hassastır ve dış etkenlere karşı savunmasızdır. Güzel, bakımlı ve yumuşacık dudaklara sahip olmak, güzel görünmenin yollarından biridir. Dudak koruyucu ürünler kullanmak çok önemlidir.

Cildin en önemli ihtiyaçlarından biri de nemdir. Cildin nem oranı korunduğunda daha sağlıklı görünebilir. Sağlıklı bir cildin elbette bol sıvı tüketmekle ve dengeli, düzenli beslenmekle, genetik faktörlerle, hormonsal nedenlerle yakından ilişkisi vardır. Ancak cilt için kullanılan ürünlerin de önemi azımsanmayacak kadar büyüktür. Coola Portakal Meyveli Doğal Vücut Losyonu Bar, cilde nem desteği sağlamaya yardım eder. Tüm cilt tiplerinde ve tüm vücutta kullanıma uygundur. Doğal içeriği ile cildi beslemeye ve yumuşaklık hissi sağlamaya yardım eder. İstediğiniz sıklıkta kullanabilirsiniz. Cildinizde rahatsızlık hissi bırakmaz. E vitamini ve tatlı badem yağı içerir.

Göz çevresi, cildimizin en hassas bölgesidir. Dış etkenlerin verdiği zararlara daha açıktır, savunmasızdır. Göz çevresi çok hassas olduğu için kullanılan ürünleri özenle seçmek gerekir. Coola Environmental Repair Plus 14, aydınlatıcı göz serumudur. Kadın ve erkeklerin kullanabileceği ürün, göz çevresine nem vermeye ve sıkılığını artırmaya yardım eder. Doğal içeriğiyle, göz çevresinde besleyici etki sağlamaya çalışır. Göz çevresini yatıştırmaya ve yenilemeye yardım eder. İnce çizgi ve kırışlıkların oluşumunu önlemede yardımcı olur. Göz çevresine aydınlık bir görünüm sunmaya çalışır.

Coola ürünlerini, Turuncu Kasa’ da bulabilir ve indirimli fiyat seçenekleriyle sipariş verebilirsiniz.