Turuncukasa Blog

MArtidermÜrünleri

Marvis Ürünleri

AdidasÜrünleri

Cosmos

Cosmos, bir prezervatif markasıdır. Prezervatif kullanımı istenmeyen gebeliklerin önüne geçmeye ve cinsel yollar ile bulaşabilecek rahatsızlıkları önlemeye yardım eder. Siz de Cosmos ürünleri ile korunabilirsiniz.

Cosmos

Bir prezervatif markası olan Cosmos, cinsel yaşamın daha güvenli ve sağlıklı yaşanmasına, istenmeyen gebeliklerden korunmasına yardımcıdır.

Cosmos Prezervatif 12'liürünün yapısı oldukça ince olarak dizayn edilmiştir. Kayganlaştırıcılı özelliktedir. İnce rezervuar uçludur ve kokusuzdur. Doğal lâteksten üretilmiştir. Lateks doğada bulunan ve bitkilerin çoğunun salgıladığı, sütlü bir bitki özüdür.

Prezervatif yani kondom kelimesi, Latince muhafaza kelimesinden türetilmiştir. Prezervatif, cinsel yollarla bulaşabilecek rahatsızlıkların önlenmesinde kullanılabilecek bir üründür. Ayrıca % 100 koruma sağlamasa da istenmeyen gebeliklerin önüne geçmeye yardımcı olur.

Prezervatiflerin sağlık açısından tek seferlik kullanılması gerekir. Prezervatif kullanırken kaliteli ve son kullanma tarihi geçmemiş ürünler kullanmaya dikkat etmek gerekir. Prezervatifi paketi içinde saklamaya ve dikkatli bir biçimde açmaya özen göstermek gerekir.

Cinsel yaşamın sağlıklı gerçekleşebilmesi için, çiftlerin bilinçlenmesi şarttır. Cinsel yaşam da hayatın bir parçasıdır ve ihtiyaçların, sorunların konuşulması gerekir.

İstenmeyen gebelikler hem psikolojik hem de ekonomik sorunları da beraberinde getirmektedir. Bir bebeği dünyaya getirmek, çiftlerin aynı anda kendini hazır hissettiklerinde anlam bulmaktadır. Bir bebeğin dünyaya gelmesi için çiftlerin kendilerini hazırlamaları ve maddi, manevi şartlarını uygun hale getirmeleri gerekir. Hazırlıksız ve isteksiz dünyaya gelen çocuk, çiftler arasında gerginliğe sebep olabilir.

Cosmos Ürünleri ve Fiyatları

İstenmeyen gebeliklerden korunmanın sağlıklı yollarından biri de prezervatif kullanımıdır. Doğru şekilde kullanıldığında, yüksek koruyuculuğa sahip bir üründür. Cosmos prezervatif kullananlar, bu konudaki memnuniyetlerini dile getirmektedirler.

Prezervatif kullanımı ile cinsel yolla bulaşabilecek rahatsızlıkların da önüne geçilebilir. Cinsel yaşamın sağlıkla ve normal seyrinde yaşanması, huzurlu bir aile ortamı için oldukça önemlidir.

Cosmos Prezervatiflerini, Turuncu Kasa’ da bulabilirsiniz. Sahip olduğumuz gizlilik ilkesi gereğince aldığınız ürünün gizli paketlemesi yapılacak ve aynı şekilde gönderimi gerçekleşecektir.