Turuncukasa Blog

MArtidermÜrünleri

Marvis Ürünleri

AdidasÜrünleri

Davidoff

Davidoff marka parfümlerin kadın ve erkek için olan seçeneklerini bu sayfadan inceleyebilir ve ucuz fiyata satın alabilirsiniz.

Davidoff Ürünleri

Davidoff markası genelde parfüm markası olarak bilinmekle birlikte aslında pek çok alanda faaliyet göstermekte olan bir firmadır.

Davidoff İsviçre'de kurulmuş tütün evleri ile 20 yy başlarında faaliyete başlamıştır. Henry Davidoff ve ailesinin kurmuş olduğu bu evler ilk olarak tütüncü dükkanı ve puro gibi ürünlerin satışını yapmaktaydı. 1970 yılında sattıkları tütüncü dükkanından sonra yaklaşık 1980’li yılların başlarında ise deri eşya ve aksesuarların yanında erkek parfümleri tasarlamaya başlamışlardır.

1984 yılında tasarlanan erkeklere özel Davidoffçok beğenilmekte ve çok tercih edilmekteydi.

Günümüzde ise hem erkekler hem de kadınlar için tasarlamış olduğu parfümler dünyanın pek çok yerinde önemli bir marka olarak beğenilerek kullanılmaktadır. Çok geniş bir parfüm koku çeşidine sahip olan marka kokuların etkileyici, güzel ve kaliteli özellikleri ile çok tercih edilmektedir.

Davidoff markası kalitesi ile de çok tercih edilen bir markadır. Lavanta, turunçgiller, deniz esintileri ile birleşmiş bir ferahlık kokusu ile orta notalarda hissedilen sabun, odunsu misk kokuları ile size kalıcı, çarpıcı bir erkeksi koku sunacak.

İlk çıkarıldığı 1988 yılından bu güne kadar etkisini kaybetmeden hala çok beğenilerek kullanılan bir parfümdür.

Davidoff Ürünleri  ve Fiyatları

Bu şekilde yıllarca hep zirvelerde kalmış bir ürünle zor karşılaşırsınız.

Davidoff Cool Water For Men EDT 125 ml,erkeklerin çok tercih ettiği kokulardan olduğu gibi kadınların da erkeklerin teninde beğendikleri kokulardan biridir.

Davidoff Cool Water For WomenEDT 125 ml, Ananas, kavun, gül, yasemin, müge, sandal ağacı, ahududu karışımlarının müthiş birleşimi teninizde buluşturuyor.

Meyve ve çiçeklerin bileşimi ile ortaya çıkan harika, kalıcı ve etkileyici koku kadınların tenini süsleyecek.

Davidoff ilk olarak erkek parfümleri ile tanınsa da günümüzde pek çok kadın parfümü çeşidi de bulunmaktadır.

Kadın ve erkek kalite arayan herkes Davidoff parfümlerinde aradığı her şeyi bulabilir. Kalite, kalıcılık, etkileyici koku özellikleri ile Davidoff ürünlerine sahip olmanın ayrıcalığını siz de yaşayabilirsiniz.

İlk ortaya çıktığı günlerde bu kadar ün kazanabileceğini belki de düşünmeyen Davidoff, bugün en kaliteli mağazaların vitrinlerini süslemektedir.

Davidof parfüm çeşitlerine Turuncu Kasa sayfasından ulaşabilirsiniz.