Turuncukasa Blog

MArtidermÜrünleri

Marvis Ürünleri

AdidasÜrünleri

Dermaxime

Cilt bakım ürünleri markası olan Dermaxime, ürünleri ile ihtiyaçlara çözüm üretmeye çalışmaktadır. Selilüt kremleri bulunan marka, kullanıcıların memnuniyetini kazanmayı başarmıştır.

Dermaxime Ürünleri

Dermaxime cilt bakım ürünleri markasıdır. Ürünleri ile sorunlara ve ihtiyaçlara çözüm sunmaya ve kullanıcıların memnuniyetini sağlamaya çalışmaktadır.

Kadınlar her zaman pürüzsüz bir tene ve kusursuz bir cilde sahip olmak isterler. Bunun için çeşitli uygulamalar yaparlar ve farklı ürünler kullanmayı denerler. Dermaxime markası, cilt bakım ürünleri ile kadınların yanında olmaya çalışır.

Kadınların en sık şikayet ettikleri konulardan biri de selülit görünümüdür. Dermaxime Cellumend Anti Selülit Kremi, selülit oluşumun önüne geçmeye ve oluşmuş selülitlerin de görünümünde düzelme sağlamaya yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Yağ içermediği için, cilt tarafından kolayca emilir ve cildi nemlendirmeye de yardımcı olur. Avakoda yağı, kafein, sarmaşık ekstresi içeren bir formüle sahiptir. Hücrelerdeki fazla yağ depolanmasını önlemeye çalışır.

Selülit genellikle bacak, basen, kalça ve kol bölgesinde görülebilir. Ciltte fazla yağ salgılandığında, bu fazla yağ depolanmaya başlar, kan dolaşımı azalır. Yağ dokuları zamanla yayılır ve vücut su tutmaya başlar. Bunun sonucunda dokuların esnekliği azalır. Esnekliği azalan dokularda pürüzlü bir görünüm ortaya çıkabilir. Ve bu da selülit denilen istenmeyen görüntüyü meydana getirir. Selülit portakal kabuğu görüntüsündedir ve bu görüntü kadınları çok rahatsız eder.

Dermaxime Ürünleri ve Fiyatları

Selülit sadece fazla kilolu kişilerde değil, herkeste görülebilecek bir sorundur. Selülitlerden korunmak için, sıvı alımını artırmak gerekir. Bol su tüketmenin vücudumuz için sayısız faydası vardır. Susuz kalan ciltte selülit oluşma riski de daha yüksektir.

Sağlıklı, yeterli ve dengeli bir beslenme programı hazırlamak da, selülit oluşumunu önlemeye yardımcı olur. Hamur işiler, abur cuburlar, tuzlu yiyecekler tüketmemeye özen göstermek gerekir. Bunların yanı sıra spor yapmak, hem selülit oluşumunu önlemeye hem de sağlıklı bir yaşam sürdürmeye yardım eder. Masaj yapmanın da selülitleri giderici etkisi olduğu bilinmektedir. Masaj kan dolaşımını artırmaya yardımcı olur.

Selülit oluşumunun önüne geçmek veya var olan oluşumların görünümlerinde düzelme sağlamak için gerekli bakımların yapılması ve doğru ürünlerin kullanılması gerekir. Dermaxime Selülit Kremi, selülit sorunu yaşayan kişilerin kullanımı için idealdir. Ürün doğru biçimde ve düzenli şekilde kullanıldığında etkili sonuçlar verebilir. Sabah ve akşam olmak üzere günde iki kez, duş aldıktan sonra sorunlu bölgeye uygulanır. Masaj eşliğinde uygulanması önerilir.

Selülitler herhangi bir ağrıya sebep olmasa da, estetik açıdan hoş bir görüntüye neden olmaz. Kadınlar çoğu zaman bu görüntü sebebiyle istedikleri kıyafetleri giymezler, denize ve havuza girerken rahatsızlık hissederler.

Dermaxime ürünlerine Turuncu Kasa’ dan ulaşabilirsiniz. Sitemizdeki indirim fırsatlarını takip edebilir ve uygun fiyatlarla sipariş verebilirsiniz.