Turuncukasa Blog

Sunlife MultiVitamin

Vitawin Maxiwin Vitamin C

Sambucol Plus Efervesan 15 Tablet

Uni Baby Yenidoğan Islak Pamuk Mendil 3x40'lı Paket

Newessentials Ürünleri ve modelleri Turuncukasa da

Diadermine

Diadermine, içinizdeki güzelliği dışarı çıkartmanız, daha güzel ve düzgün cilt görünümüne sahip olabilmeniz için ürünler tasarlamaktadır. Farklı cilt tiplerine göre temizlik, bakım, koruma ve makyaj ürünleri tasarlayan marka, ürünlerini tasarlarken pek çok uzmanla birlikte çalışmaktadır.

Diadermine Ürünleri

Diadermine markası için her kadın güzeldir ; güzellik bilgi, deneyim ve uzmanlığın etkisiyle ortaya çıkartılır.

Diadermine ürünleri, sahip oldukları teknoloji, yüksek performans ve uzmanların çalışmalarıyla elde edilmiştir ve kadın güzelliğini ortaya çıkartmak için tasarlanmaktadırlar.

Diadermine markası, ürünlerini alerji riskini en aza indirgeyerek ve hassas ciltleri düşünerek geliştirmişlerdir.

Diadermine High Tolerance serisi, hassas ciltler için tasarlanmıştır. Cildin rahatlamasına ve güçlenmesine yardımcı ürünlerden oluşmaktadır.

Diadermine BB krem, Lift BB Krem Orta-Koyu Ton seçenekleri ile farklı cilt rengine uygun olarak tasarlanmıştır. Lift özelliği ile cildinizde anti aging etki göstererek kırışıklık ve ince çizgi oluşumlarına karşı koruma sağlamaya yardım ederken, cilt tonunda eşitleme sağlamaya ve kusurların kapatılmasına yardım ediyor. Micro mineral pigmentlerle formüle edilmiş olan bir üründür. Diadermine BB krem, fiyatı da uygun olan bir üründür ve kalitesiyle olduğu kadar fiyatıyla da sizi memnun edecektir.

Diadermine Lift+ H2O Yoğun Onarıcı Kırışıklık Karşıtı Bakım Kremi 50 ml, ciltte ilerleyen yaşla birlikte azalan kolajen üretiminin neden olduğu yaşlanma etkileriyle savaşır ve kolajen üretimini arttırarak daha genç görünümlü bir cilde kavuşmanızı destekler, cilde yoğun bir nem kazandırarak dolgunluk etkisi sağlamaya yardım eder. Ciltte anti aging etki göstermeye yardım eder.

Diadermine nemlendirici krem, cilde yoğun bir nem kazandırmaya yardım ederken aynı zamanda zararlı güneş ışınlarına karşı da koruma sağlamaya yardım eder. İçeriğinde bulunan E vitamini, provitamin B5 ile cildi besleyerek korumaya ve pürüzsüzlük sağlamaya yardım eder.

Diadermine Krem çeşitleri, farklı cilt tiplerinin ihtiyaçlarına uygun olarak tasarlanmış olan değişik seçenekleri ve uygun fiyatlarıyla sizi memnun edecek.

Diadermine High Tolerance Cc Krem 50ml Doğal Ton, Hassas ve tahrişe eğilimli ciltlerde kullanıma uygun bir kremdir. Hassaslaşmış cildi rahatlatmaya, kızarıklık, gerginlik ve kaşıntı hislerinde yatışma sağlamaya yardım eder. Doğal renk tonu ile cildin eşitlenmiş bir renk tonuna sahip olmasına ve kusurların kapatılmasına yardımcı olur. Paraben, silikon ve parfüm içermez.

Formülünde bulunan mineral pigmentler ile hafif renk sağlamaya yardım eder, ciltteki pürüzlerde kusur ve kızarıklıklarda kapatıcı etki sağlamaya yardım eder.

Diadermine Ürünleri ve Fiyatları

Diadermine Arındırıcı T Bölgesi Bantları 6 Adet; alın, çene ve burun bölgesindeki siyah nokta ve kiri hızlı ve etkili bir şekilde temizlemeye yardım eder. Normal ve karma ciltlerde görülen T bölgesindeki yağlanma ve siyah nokta sorunu için tasarlanmış bantlar, siyah noktalara yapışarak çeker ve gözenekleri derinlemesine arındırır. Cildin alın, burun ve çene bölgesi T bölgesi olarak adlandırılır ve bu bölgelerde yağlanma ve cilt sorunları daha sık görülür.

6 adet olarak bulunan bu bantlar her bölge için özel olarak formlandırılmıştır. Kullandıktan sonra cildinizde yapışkanlık bırakmaz, yumuşak bir his verir.

Diadermine Lift+ Dr.Caspari Gündüz Kremi 50 ml Gece Kremi Hediyeli 50 ml, Gündüz kremi de gece kremi de genellikle 30’lu yaşlardan sonra ciltte görülen kuruluk, cansızlık, esneklik kaybı bunlara bağlı oluşan kırışıklık, ince çizgi sorunları için Dr. Caspari ile birlikte tasarlanmıştır. Almanya’da plastik cerrah olarak çalışan Dr. Caspari, yaşlanma karşıtı bakım konusunda uzmandır ve Diadermine laboratuvarları kendisinin uzmanlığından yararlanarak ürünlerini geliştirmektedir.

Gündüz kremi, hyalüronik asit, Amino-M- Cell bileşenleri içermektedir. Cildin daha sıkı ve toparlanmış ve nem kazanmış bir görünüm kazanmasına yardım eder.

Diadermine gece kremi de gece boyu cildin ihtiyaç duyduğu bakımını sağlamaya yardım eder. Gece saatlerinde cildimizin yenilenme hızında artış olmaktadır ve cilt bu saatlerde kendini olumsuz etkilerden arındırmaya çalışmaktadır. Bu nedenle bu saatlerde yapılan bakımlar çok daha önemlidir ve ihmal edilmelidir.

Diadermine ürünlerinin farklı ürün çeşitlerine Turuncu Kasa sitesinden ulaşarak uygun fiyatlarla sipariş edebilirsiniz.

whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim